Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Irytująca organizacja programu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Irytująca organizacja programu

    Witam.
    Nie mogę odnaleźć opcji wyłączenia menadżera profili. Mam jeden numer, chcę się na nim logować automatycznie, z pominięciem pierwszego etapu - przyzwyczajenie z poprzednich wersji - tu tego nie ma. Albo źle szukam?
    Inna rzecz - ustawienia dźwięków.
    Przejrzałem listę tematów pomocy na waszej stronie (również na forum szukajka już popracowała), znalazłem nawet dział poświęcony wypocinom userów z ich "dzwonkami" do GG, ale nigdzie ani słowa jak jest zastosować? Co, gdzie podmienić, który plik - skoro nie można już wskazać ścieżki do własnych plików *.wav dla odpowiedniej czynności programu?
    od wielu lat mam swoje ulubione, proste i czytelne sygnały, które słyszę w całym mieszkaniu i na słuch orientuję się, czy ktoś coś do mnie pisze, czy pojawia się aktywny na liście, a to co mam do wyboru w ustawieniach GG to jakaś kolosalna pomyłka
    Może to już przez ten wiek, że człowiek chce mieć unormowane sprawy w każdym aspekcie, również w komputerze i trudno zrozumieć mi narzucanie jakichś ograniczeń na kolejną wersję?
    A to, co teraz tutaj mamy - to nie jest progres. To regres. Duży i drażniący.

    Jak mam to pozmieniać, aby było jak dawniej?

    #2
    "Menedżer profili" nie pojawia się wówczas, gdy zaznaczona jest opcja "startuj automatycznie" i "zapamiętaj hasło" po wybraniu koła zębatego przy profilu. Nie ma możliwości zmiany dźwięków.

    Komentarz


      #3
      Po co więc zachęcacie ludzi do tworzenia dzwonków, skoro nie można ich zmienić?
      Ostatnio edytowany przez Xan; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        W którym miejscu zachęcamy?

        Komentarz


          #5
          Fakt. Nie wy.
          Ktoś używa waszej nazwy: http://www.gadudodatki.pl/dzwonki i to mnie zmyliło.
          Przyjrzałem się dokładniej i widzę daty wstawiania dzwonków, jak również sposób ich dodawania. Swoją drogą bardzo znajomo wyglądający. I jakże brakujący w tej wersji komunikatora

          Wątek do zamknięcia.

          Komentarz

          Pracuję...
          X