Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Dlaczego archiwum przechodzi?

Dlaczego archiwum przechodzi?

Witam, mam pytanie, korzystałam do tej pory z gg10 i systematycznie kasowałam te wiadomości, których nie chciałam w archiwum. Postanowiłam przejsć na gg11 i przy instalowaniu powróciły mi te wiadomości z przed paru miesięcy, skasowałam je ponownie,ale jak zrobic żeby pozbyć się ich na zawsze i przy nastepnej instalacji gg znów nie powróciły? A nie chcę usuwać konta i zakładac nowego,ale ja narazie innej obcji nie widzę
    Ostatnio edytowane przez Wesoła ; 27.09.2012 o 11:53

Paulina
    Go
    Nie ma możliwości, żeby 11 importowała wiadomości, których nie ma, ponieważ zostały usunięte. Zatem albo nie zostały usunięte, albo widniały w innej wersji GG, której używałaś na swoim komputerze.

Kasowałam poszczególne wiadomości z archiwum nie całe i przy zmianie na gg11 powróciły mi te skasowane wiadomości, które były pisane na gg10, czy to mozliwe że one zapisały się w jakiejś pamięci? tylko ja ich nie widziałam? Jak zrobić żeby one nie powracały przy instalacji na inna wersje?

Doświadczony GGadacz
    Jeśli masz win7 sprawdź sobie lokalizację C:\Users\Twoja_Nazwa_Użytkownika_w_Windows\AppDat a\Roaming oraz C:\Users\Twoja_Nazwa_Użytkownika_w_Windows\AppDat a\Local W obu tych lokalizacjach będzie folder gg i tam się znajdują dane gg11, te foldery gg zostaw. Natomiast jeśli znajdziesz jakieś foldery w stylu gadu-gadu (z numerkiem lub bez) to je usuń, wtedy wykasujesz wszystkie dane ze starszych wersji gg które masz na dysku. Z tego co kojarzę, to jeśli weszłaś wcześniej na beta.gg.pl (teraz to już jest pod adresem www.gg.pl) i tam zaakceptowałaś archiwum online, a następnie korzystałaś dalej z gg10 to Twoje wiadomości zapisywały się w archiwum online a poprzez gg10 nie można ich z stamtąd usunąć. gg11 normalnie korzysta z archiwum online.