Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak opcji usunięcia przesłanych linków. :(

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak opcji usunięcia przesłanych linków. :(

    Witam, w gg.pl brakuje opcji usunięcia ostatnio wysłanych linków znajomych, lub też opcji wyłączenia ich pokazywania.
    Chodzi mi o mały [x] przy każdym linku
    Czasem ktoś podeśle jakiś głupawe linki... i zostaje w ostatnich... jeśli siedzi się z kimś, to nie jest to dość przyjemny widok dla tej osoby.
    Proszę też aby po kliknięciu w dany kontakt można było od razu napisać wiadomość, teraz wyświetla się strefa i trzeba dodatkowo parę razy kliknąć.. to nie jest ok
    Ponadto wyłączyłem prezenty a dalej się pokazują... ;/ to jest już denerwujące.
    Przesyłam screna poniżej:




    oraz "STREFFA"

    Ostatnio edytowany przez MrAFK; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Uwielbiam Twoje screeny
    Odnośnie rozpoczęcia rozmowy: kliknij dwukrotnie na kontakt znajdujący się na liście kontaktów.
    Gdzie ukryłeś prezenty? Chodzi mi o to, żebyś wskazał poprzez którą opcję.
    Kwestia ukrycia ostatnich linków i statystyk, czy też powitania, zostanie przeze mnie przekazana.

    Komentarz


      #3
      Dziękuję, copyright by paint®
      Miałem nadzieję że to wyłączy tą funkcję w całym komunikatorze, ale chyba się myliłem.

      Komentarz


        #4
        no i co z tą opcją ukrywania ostatnich linków??
        zdajecie sobie chyba sprawę z tego, że jeśli komuś wysłano jakieś żenujące zdjęcia lub coś podobnego, to adresat raczej nie będzie korzystał z GG w miejscach publicznych ja korzystam z GG coraz mniej właśnie z tego względu. kumple mi wysyłają różne rzeczy, którymi niekoniecznie chcę się chwalić w kawiarni, przy znajomych albo rodzinie. a wystarczyłaby jedna malutka opcja do ukrycia tej ramki z linkami

        Komentarz

        Pracuję...
        X