Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem po uaktualnieniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    problem po uaktualnieniu

    Witam. Mam win 7 Prof, 32 bity, procesor Intel(R)Corel 2 CPU. Nie wiem po co te dane ale podaję.
    Problem z GG zaczął się gdy pokusiłem się o uaktualnienie. Mam obecnie (od dawna) "Gadu-Gadu 10" Działało bez problemu. Teraz mam tylko ikonkę na pasku szybkiego uruchomienia. W ustawieniach mam by start był z systemem. NIE DZIAŁA. Po chęci uruchomienia jakąkolwiek opcją nie dzieje się NIC lub chce instalować - uruchamiać plik G Network S.A. To też nic nie daje. Czasem się uda uruchomić ale to dzieje się po czasie Tego pliku SoftonicDownloader_dla_gadu-gadu-10 ze strony http://gadu-gadu-10.softonic.pl/downloadnie pozwala ściągnąć program antywirkowy lub ściąganie jest uszkodzone. Ponoć plik zarażony.
    Wielokrotnie wysyłałem info z systemu o błędzie, ale brak odp.
    Może wiecie co zrobić ?

    #2
    O ile dobrze kojarzę to ze softonic'a chciałeś pobrać najnowszą wersję gadu-gadu 10.
    1. To forum tyczy się najnowszej wersji w fazie testów - gg11,
    2. gadu-gadu 10 ma moduł aktualizacji (klikasz na przycisk: gadu-gadu -> sprawdź aktualizację) i pobiera najnowszą wersję gadu-gadu 10,
    3. Jak już pobierasz od nowa instalator to najlepiej ze strony producenta: http://komunikator.gadu-gadu.pl a błędy w pobieraniu z softonic'a są z winy tamtej firmy, a nie GG Network.
    4. W przyszłości na tym forum opisuj problemy odnośnie gg11 (Jeśli je zainstalujesz) a na starym forum ( http://forum.gadu-gadu.pl ) problemy odnośnie gadu-gadu 10
    5. Te dane odnośnie sprzętu i oprogramowania podajesz ponieważ każda wersja danego systemu operacyjnego ma inną budowę, specyfikę i konkretny problem może występować na jednej wersji systemu a na innej nie. Jak masz zbyt wolny procesor, to też mogą być problemy.

    Komentarz


      #3
      Witam i dziękuję. Niestety nie jestem biegłym komputerowcem. Zrobiłem jak poradziłeś. Niestety to GG10.5 też nie działa. Cały czas po kliku na ikonę /niezależnie od wybranej opcji/ muszę godzić się na instalacje pliku "GG Network S.A. Restart po instalacji nie zmienił nic. Wyszukiwanie rozwiązań problemy oferowane przez system też nic nie .dał. Po prostu GG NIE DZIAŁA

      Komentarz


        #4
        Dodam jeszcze, że po instalacji na pulpicie oczywiście są ikonki GG i radia. Klik na GG kaezgadzać się na instalowanie tego GG Network co nic nie daje. Natomiast Radio działa.

        Komentarz


          #5
          Najczęściej pomaga odinstalowanie komunikatora wraz z usunięciem wszystkich katalogów
          roboczych (przy włączonej opcji pokazywania katalogów ukrytych). Przede wszystkim:

          C:\Documents and Settings\<nazwa_użytkownika_windows>\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\ (Win XP)

          C:\Users\nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\Gadu-Gadu (Vista)

          C:\Users\nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\Gadu-Gadu (Windows 7)

          i zainstalowanie najnowszej wersji programu w innym katalogu niż do tej pory.

          Komentarz


            #6
            Jeszcze dorzucę żę oprócz tej lokalizacji: C:\Users\nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\Gadu-Gadu jest jeszcze taka: C:\Users\nazwa_użytkownika\AppData\Local\Gadu-Gadu Ją dla pewności też radzę wyczyścić. Jakby był jakiś problem z uwidocznieniem plików ukrytych to Włączasz panel sterowania -> Opcje folderów -> widok -> ukryte pliki i foldery -> Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski. Są tam też różne inne opcje chowania różnych rzeczy. Ta "nazwa_użytkownika" w podanych wyżej ścieżkach, to jest nazwa użytkownika jaką podałeś w systemie windows. Jest jeszcze jedno "ale" Jeśli chcesz ocalić archiwum, to musisz gdzieś w jednej z tych lokalizacji odnaleźć plik "archive.db" kopiujesz go i po reinstalacji komunikatora i dodaniu od nowa Twojego numeru na wyłączonym programie gg wklejasz ten plik z powrotem.
            Ostatnio edytowany przez ktocus12; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #7
              Witaj Przyjazna Duszo -)
              Wszystko wyczyściłem nawet w C:\Data bo i tam jakieś GG było. Restart zrobiłem i fragmentacje. Oczywiście to nie działające całe kopiowałem na pena. Instalowałem jak nie działało to od nowa to samo już 5 x i NIC Po prostu załamka (((

              Komentarz


                #8
                Zainstalowałam na drugim komputerze gg ale nie przyjmuje mojego hasła. Wyświetla mój profil i podaje, że błędne hasło. Nie rozumiem dlaczego ? Czy może ktoś wie dlaczego tak się dzieje ?

                Komentarz


                  #9
                  @mg21 Jeśli chodzi o gg10, to są (mogą być) 2 hasła. Jedno to jest hasło do konta gg, czyli właściwe hasło zabezpieczające dostęp do Twojego numeru. Drugie natomiast jest to hasło do profilu które możesz sobie (nie musisz) ustawić na danym, konkretnym urządzeniu w celu dodatkowego zabezpieczenia. Może pomyliłeś sobie te dwa hasła. Sprawdź czy nie masz włączonego CapsLock'a.

                  @janusz522 No ja już niestety nic nie wymyślę, może ktoś inny się wypowie, lub spróbuj przeglądnąć stare forum Jak nic nie znajdziesz to napisz na tech@gadu-gadu.pl Jest jeszcze jedno rozwiązanie: Instalacja gg11 beta z http://www.gg.pl/info/pobierz albo logowanie online (niepolecane gdy masz odgraniczenia transferu narzucone przez Twojego operatora) www.gg.pl

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X