Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dwie sugestie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dwie sugestie.

    Witam, to znów ja ;>
    Mam dwie sugestie co do GG na Androida:
    1. Czy możnaby było przy szarej ikonce wyświetlać jaki status mamy? Tak jak np. w Skype. Chodzi o to, że nie chcę kolorowej, ponieważ wszystkie moje ikonki są szare, ale jak ustawie taką w GG to nie widzę statusu. ;<
    2. Chętnie zobaczyłbym integracje GG z kontaktami systemowymi

    #2
    co do punktu drugiego to nie jesteś pierwszą osobą, która chciałaby integracji z kontaktami, już o tym kiedyś pisałem i jak widać, taka opcja się nie pojawiła, np Skype ma takie coś i to fajna sprawa

    nawet znalazłem link do tego tematu: http://forum.gg.pl/showthread.php?36...kontakt%C3%B3w
    Ostatnio edytowany przez MPJ93; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dodanie linku

    Komentarz


      #3
      O, rzeczywiście. Przepraszam w takim razie za powielenie tego

      Komentarz


        #4
        nie ma za co przepraszać, bo jak zobaczą ilu osobą na tym zależy to może się tym zajmą

        Komentarz


          #5
          w takim razie piszcie w tamtym temacie o integracji z kontaktami systemowymi ja również chcę je zobaczyć

          Komentarz


            #6
            nawet zadnych aktualizacji nie ma ..
            Zamieszczone przez Becca Fitzpatrick
            Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
            Zamieszczone przez Bob Dylan
            Don’t criticize what you can’t understand

            Komentarz


              #7
              ciekawe czy ten okres od ostatniej aktualizacji przyniesie jakieś owoce w postaci nowych opcji no i w końcu większej integracji z Androidem, bo jeżeli jest GG na Androida to fajnie by było, żeby GG wykorzystywało jego możliwości i było bardziej zintegrowane z systemem

              Komentarz

              Pracuję...
              X