Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[GG WIN] problem - wywoływanie emotek za pomocą tekstu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [GG WIN] problem - wywoływanie emotek za pomocą tekstu

    win7
    gg 11.0.26.8093

    piszemy do kogoś wiadomość... kiedy w polu wpisywania wpiszemy nazwę emoty w środku nawiasów < > otrzymamy żądaną emote.
    np <lol>

    PROBLEM polega na tym, że od wersji 11 wpisywany tekst/znacznik wywołujący emote NIE ZMIENIA SIĘ od razu w nią. Co powoduje zdezorientacje. Emota pojawia się dopiero po wysłaniu tekstu.

    We wcześniejszych wersjach, ta możliwość była swojego rodzaju WERYFIKACJĄ, czy na pewno poprawnie wpisałem tekst emoty - od razu widziałem czy czegoś nie pomyliłem, nie przekręciłem literki, nie zjadłem jakiejs itp.
    TERAZ NIE MAM JAK TEGO SPRAWDZIĆ.

    emote w stylu <lol> łatwo zapamiętać. ale pozostałe typu np tiaaa, beksa, tanczy, brawo itp - mogą się pomylić - można omyłkowo napisać tiaa i zgubic jedno "a", zamiast tanczy, napisac tancze, zamiat brawo, oklaski itp. mozna czasem sie pomylic i wlasnie tu przychodzila ta swietna mozliwosc - ze jesli wpisalem poprawnie odnosnik to od razu widzialem emote, a jak nie wyskakiwala to znaczylo ze zle go wpisalem.

    od wersji 11 tego nie ma i to mnie nieco irytuje.

    wiadomo, to jest detal, ale jesli nie jest to problem to prosze przekazac ta sugestie o przywrocenie tego "bajeru"

    #2
    Było to już przeze mnie zgłaszane, ale ponowię.

    Komentarz


      #3
      dziękuje!

      Komentarz


        #4
        Dodał bym do tego również wpisywanie nazw emot bez polskich znaków jak to jest w tej chwili.
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Tak, tak, to już też poruszałam Pzdr.

          Komentarz

          Pracuję...
          X