Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[GG WIN] problem - Hasła w Spadalcu są nieczytelne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [GG WIN] problem - Hasła w Spadalcu są nieczytelne

    prosze o przekazanie sugestii aby czcionka odgadywanych haseł w spadalcu, łącznie z kreskami nieodgadniętych liter zostały zmienione na KOLOR CZARNY.

    Nie mam pojęcia kto zdecydował zrobić je w kolorze białym na tle białego księżyca, przecież teraz to jest kompetnie NIECZYTELNE.

    gg 11.0.26.8093
    win 7 ultimate 32bit sp1 (+wszystkie aktualizacje do dzis)
    flash 11.4.402.278
    java 7 update 7
    net framework 4 +aktualizacje
    norton internet security 2012

    #2
    Czy mogę prosić o print screen? U mnie kolor czcionki, o której piszesz, jest czarny. Może zależy to od tła?

    Komentarz


      #3
      Wczoraj w nocy grałem pare razy z 2ma różnymi osobami i tło było inne niż dzisiaj - nie wiem od czego zależy rodzaj tła - od godziny? - pory dnia? W każdym bądź razie - w tej chwili tło jest pomarańczowe z palmami i czcionka jest czarna, więc teraz jest ok. Zobacze wieczorem.

      Komentarz


        #4
        U mnie obecnie jest jakaś taka brązowawa farma. Prosimy o print screen jak trafisz na tamto tło

        Komentarz


          #5
          zrzut ekranu zrobiony o 16tej





          oraz o 03:20




          jak widać nad ranem jest biała czcionka a w takich porach oczy się są już "pierwszej ostrości", wieć wzrok się przy graniu męczy

          Komentarz


            #6
            3:20? To przecież środek nocy
            Ta gra chyba jest cwańsza, niż mi się zdaje Wczoraj wydawało mi się, że w tle miałam słońce na farmie, dziś sprawdzam, są chmury. Może odzwierciedla pogodę? W każdym razie przekazałam tę białą czcionkę.
            Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
              3:20? To przecież środek nocy
              dlatego o 3:20 grzeczne dziewczynki ładnie spią, a łobuzy buszują po necie wiadomo - licho nie śpi

              Komentarz

              Pracuję...
              X