Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[GG WIN] problem - przywieszanie się gg przy zakładaniu nowego użytkownika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [GG WIN] problem - przywieszanie się gg przy zakładaniu nowego użytkownika

    gg 11.0.26.8093
    win 7 ultimate 32bit sp1 (+wszystkie aktualizacje do dzis)
    flash 11.4.402.278
    java 7 update 7
    net framework 4 +aktualizacje
    norton internet security 2012

    zaznaczam, że problem wystąpił u mnie na podanym powyżej sprzęcie, oraz przed chwilą u koleżanki w identycznej sytuacji na innym komputerze z systemem vista, więc ewidentnie nie jest to wina sprzętu a gg.

    Problem występuje kiedy chcemy pierwszy raz zainstalowac gg11. ja przesiadałem się z gg10, a koleżanka z gg 7.7.
    procedura
    Instaluje gg11,
    w pojawiajacym sie pozniej oknie profilowym wybieralem moje konto z poprzedniego gg10 (a u kolezanki jej konto z gg7.7),
    gg11 pyta mnie czy imporotwac wszystko, zgadzam sie.
    pojawia sie monit o uzupelnienie danych - imie,nazwisko, pseudonim, miejscowosc, wyksztalcenie, zawod, oraz prosba o zaakceptowanie regulaminu

    nie pamiętam teraz czy W TYM MIEJSCU przed wciśnieciem przycisku DALEJ, czy zaraz po wciśnięciu DALEJ, otwiera sie automatycznie reklama w osobnym oknie.
    Widać reklame ale jest ona jakby przyciemniona, jakby lekko szara i nie mozna kliknać w zakmnij, nawet po minucie.
    w tym samym momencie caly menadzer profili robi sie szary (lekko sie przyciemnia) i również przestaje reagować na guzik dalej.
    nie pomaga nic, można klikac na wszystko i zero reakcji -
    może problem jest z automatyczną blokadą zamykania reklamy - wiem że cos takiego macie -że reklama blokuje sie na pare sekund, i dopiero po tym czasie, przycisk zamknij sie rozjaśnia i można ją zamknąć. Może ten skrypt wariuje i blokuje całe gg.

    Jedyne wyjście to kliknąć prawym mychy na gg na pasku zadań i wybrać zamknij.
    gg sie normalnie zamyka i po ponownym otwarciu można wybrać już bez problemu profil i sie logować


    wiem że opisałem to dość zawile, ale skoro problem pojawił się przed chwilą u mojej koleżanki, to znaczy ze ta wyskakująca reklama przy zakładaniu nowego użytkownika lub konwertowaniu profilu starego na nowy, powoduje blokade interface-u gg.
    Ostatnio edytowany przez psycode; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Dzięki psycode, przekazałam Twoją wiadomość do weryfikacji

    Komentarz

    Pracuję...
    X