Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Automatyczny start kilku profili

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Automatyczny start kilku profili

    Dzień dobry!

    Na co dzień używam dwóch profili w gg.
    Niestety problemem jest automatyczny start - włacza się tylko jeden z profili, drugi muszę włączać ręcznie.
    Przeczytałem tu: http://www.gg.pl/pomoc/wiele-profili-gg-na-komputerze że tak to powinno działać,
    ale niestety jak w menedżerze profili ustawię w jednym z nich "Startuj automatycznie", to w drugim profilu ta opcja się dezaktywuje.
    I mogę mieć jednocześnie tylko jeden z profili startujący automatycznie.

    W czym tkwi problem i jak to poprawić?

    Dzięki z góry za odpowiedź!

    #2
    Obecnie możliwy jest autostart tylko jednego profilu i jest to zamierzone działanie. Sugestia co do tego, żeby możliwe było uruchomienie przy starcie kilku profili, była już przeze mnie przekazywana.

    Komentarz


      #3
      Dziękuję bardzo za odpowiedź.

      Było by miło, gdyby ta opcja została przywrócona w nowym gg, bo w 10,5 działało to wyśmienicie i znakomicie się sprawdzało.
      A teraz... niepotrzebne klikanie.

      A przy okazji drugie pytanie. Czy da się ustawić tak, by przy włączaniu gg był oprócz startu jednego z profili był też widoczny panel profili? To przynajmniej ułatwiłoby sprawę.

      Komentarz


        #4
        Niestety nie, przy zaznaczonej opcji autostartu nie pojawia się ten panel. Menedżer profili pojawia się jedynie przy odznaczonej opcji autologowania.

        Komentarz

        Pracuję...
        X