Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dźwięki w otwartym oknie dialogowym...dlaczego brak?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    dźwięki w otwartym oknie dialogowym...dlaczego brak?

    witam
    wczoraj zainstalowałam sobie nowe gg dysk ale mam mały problem
    ponieważ kiedy rozmawiam z osoba i mam otwarte okno dialogowe
    to nie mam dźwięku o przychodzących wiadomościach...dlaczego?
    jak to włączyć? szukałam w ustawieniach ale nie ma takiej funkcji...
    zaś jak mam okno zamknięte to dźwięk normalnie słychać, że dostałam
    nowa wiadomość. proszę o pomoc



    pozdrawiam

    ewcia14271

    #2
    Dźwięków nie ma przy aktywnym oknie, dźwięk jest przy oknie zminimalizowanym i jest to poprawne i zamierzone działanie.
    Ustawienia dźwięków znajdują się po wybraniu: GG >> Ustawienia >> Komunikator >> Dźwięki.

    Komentarz


      #3
      Witam, a czy nie moglibyście wrócić tej opcji? jest to strasznie irytujące gdy za każdym razem jak odchodzi się od komputera trzeba pamiętać żeby zminimalizować bądź nacisnąć gdziekolwiek indziej żeby usłyszeć dźwięk. Chciałam wrócić z powodu tego na Gadu 10, ale niestety mój system już go nie trawi.. czy jest to jakiś skomplikowany proces żeby znowu to dodać?
      pozdrawiam

      Komentarz


        #4
        To faktycznie jest dość kłopotliwe. Nie rozumiem, dlaczego to zostało wymyślone?
        filmy online

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
          Dźwięków nie ma przy aktywnym oknie, dźwięk jest przy oknie zminimalizowanym i jest to poprawne i zamierzone działanie.
          Może i zamierzone ale z pewnością nie poprawne :/
          Od początku istnienia gg było słychać dźwięk wiadomości podczas rozmowy - teraz przez to w ogóle nie da się rozmawiać !!!!
          W poprzednich wersjach był przełącznik "wyłącz dźwięk podczas rozmowy" - kto chciał mógł sobie wyłączyć!!! Komu to przeszkadzało ?????
          Będzie jakaś poprawka pozwalająca włączyć dźwięk podczas rozmowy czy od razu można kasować konto na gg?
          Nie dość że w tej wieśniackiej 11 wersjio nie da się przypisać własnych dźwięków do zdarzeń, nie da się archiwizować wiadomości inaczej jak "w chmurze" to jeszcze to :/
          Wy sami - ekipo gg - położycie ten komunikator - bo już większość ludzi woli rozmawiać na facebooku niż na gg :/

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez rafcikrh Zobacz posta
            Może i zamierzone ale z pewnością nie poprawne :/
            Od początku istnienia gg było słychać dźwięk wiadomości podczas rozmowy - teraz przez to w ogóle nie da się rozmawiać !!!!
            W poprzednich wersjach był przełącznik "wyłącz dźwięk podczas rozmowy" - kto chciał mógł sobie wyłączyć!!! Komu to przeszkadzało ?????
            Będzie jakaś poprawka pozwalająca włączyć dźwięk podczas rozmowy czy od razu można kasować konto na gg?
            Nie dość że w tej wieśniackiej 11 wersjio nie da się przypisać własnych dźwięków do zdarzeń, nie da się archiwizować wiadomości inaczej jak "w chmurze" to jeszcze to :/
            Wy sami - ekipo gg - położycie ten komunikator - bo już większość ludzi woli rozmawiać na facebooku niż na gg :/
            Nic dodać, nic ująć... dokładnie zgadzam się z rafcikrh. Co za geniusz wpadł na pomysł, że brak tego dźwięku jest poprawne?!! Jak tego nie zmienią, też zmienię komunikator!

            Komentarz

            Pracuję...
            X