Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie zapamiętuje ustawień rozmiaru czcionki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie zapamiętuje ustawień rozmiaru czcionki

    Witam.
    Od piątku mam nowe gg, i mam dziwne wrażenie, że mimo długich prac, nadal nie jest dopracowane w wielu szczegółach. Ja mam irytujący problem z czcionką. ustawiam sobie np. Times new Roman, ustawiam rozmiar, klikam zastosuj czcionkę, i jakiś czas jest ok, a potem nagle, ni z gruszki ni z pietruszki wraca samo do Arial... Już kombinowałem na rózne sposoby, i nic, nadal to samo...
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Po pierwsze błędne nazewnictwo tematu, po drugie zły dział (w sugestiach nie zgłasza się problemów).

    #2
    Pracujemy nad tym od dłuższego czasu i liczymy, że wkrótce problem zostanie rozwiązany.

    Komentarz


      #3
      Problemy z czcionką były jedną z poprawek wprowadzonych w wersji 11.0.29.9632. Prosimy Was o sprawdzenie, czy to się w 100% udało.

      Komentarz


        #4
        ja mam wersję 11.2.38.10404 i problem wciąż jest. Ustawiona czcionka czy to w oknie rozmowy, czy odgórnie, w ustawieniach, sama co jakiś czas przestawia się na arial.
        Zauważyłam, że do ustawień domyślnych wraca za każdym razem jak wciskam "ctrl + a", żeby zaznaczyć i skasować cały tekst

        Komentarz


          #5
          Zauważyliśmy nawrót tego błędu pod koniec lutego. Sprawa została przekazana do poprawienia, w każdym razie dzięki za czujność.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
            Zauważyliśmy nawrót tego błędu pod koniec lutego. Sprawa została przekazana do poprawienia, w każdym razie dzięki za czujność.
            minęło dobre, pół roku..a Wy ciągle nie możecie naprawić błedu z czcionką...Nie tylko zmienia się mi jej rodzaj ale i rozmiar w trakcie pisania..To jest irytujące, zarówno dla piszącego jak i dla czytającego

            Komentarz


              #7
              Kwestię zmiany ustawień czcionki będziemy ponownie przekazywać do weryfikacji, więc prosimy o cierpliwość w tym zakresie.

              Komentarz

              Pracuję...
              X