Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z połączeniem głosowym.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z połączeniem głosowym.

    Witam,

    Mam następujący problem. Gdy chce połączyć sie głosowo pomiedzy dwoma komputerami (obydwa windows 7 home premium, sprzet raczej nie jest jakis stary bo laptopy maja nie wiecej niz rok, a dokładnej specyfikacji nie znam) to słychać sygnał wybierania lecz gdy osoba po drugiej stronie odbiera, połączenie sie zrywa. Tak samo się dzieje w drugą strone gdy ktos do mnie dzwoni odbieram i połączenie się zrywa. A i na obydwu laptopach jest ta sama wersja (najnowsza-testowa) gg i firewall nie blokuje portów.

    Bardzo prosiłbym o możliwie szybką odpowiedź.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez florski14; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Ponawiam pytanie powyżej,

    Bardzo bym prosił o jakieś sugestie.

    Komentarz


      #3
      Musisz poczekać do jutra, bo w weekendy raczej niewiele osób pracuje. Poza tym nie ma czegoś takiego jak "najnowsza wersja GG". Podaj dokładny build.

      Komentarz


        #4
        GG 11.0.28.9443 - to jest wersja która jest zainstalowana na obydwu laptopach.

        Zastanawiam się jeszcze czym jest opcja akceleracja sprzętowa w ustawieniach GG i czy wyłączenie jej po obydwu stronach będzie miało jakikolwiek wpływ na rozwiązanie mojego problemu.

        W takim bądź razie czekam za odpowiedzią.

        Pozdrawiam.

        Komentarz


          #5
          Warto aby obydwie strony spróbowały zadzwonić korzystając z innego połączenia internetowego. Warto tez sprawdzić, czy każda z nich może zadzwonić na inny numer GG.

          Na podstawie tego co zostało napisane trudno jednoznacznie wskazać ewentualną przyczynę.
          Możesz jeszcze zalogować się na www.gg.pl i z poziomu strony internetowej spróbować nawiązać połączenia. Sprawdź też, czy masz aktualną wersję flash playera.

          Na koniec przydałaby się nam konfiguracja obydwu komputerów. W przypadku problemów na spodzie laptopa powinna być informacja o modelu na tej podstawie bylibyśmy w stanie sprawdzić to po swojej stronie.

          Komentarz


            #6
            No jeśli chodzi o inne połączenie to np. przez Skype jest wszystko w porządku lecz jakość rozmowy jest bardzo niska (dlatego chce uzyskać połączenie poprzez gg bo wiele znajomych używa i bardzo sobie chwali rozmowy głosowe przez gg).

            Hmm...raczej zalogowanie się na stronę i rozmowa z jej poziomu poprzez 2 komputery nie jest raczej możliwa ponieważ osoba z którą zależy mi na połączeniu nie bedzie potrafiła wykonać takich czynności. Ewentualnie mogę spróbować zalogować się poprzez stronę na jednym komputerze.
            Flasha mam aktualnego.

            Dokładny model laptopów to: HP Pavilion dv6705ew, drugi to acer X54HR-SX029.

            A czym jest akceleracja sprzętowa w ustawieniach? Jakie ona ma zadanie?

            Komentarz


              #7
              Wciąż oczekuje za jakimiś propozycjami rozwiązania problemu.

              Pozdrawiam.

              Komentarz


                #8
                Niech przynajmniej jedna strona zaloguje się na www.gg.pl i wykona połączenie do drugiej. Po drugiej stronie też nie powinno być problemu bo to jest prawie to samo co na programie GG.
                Czy przynajmniej Ty próbowałeś dzwonić na jakiś inny numer. Chodzi mi w tej sytuacji o sprawdzenie, gdzie może kryć się przyczyna problemu, czy u Ciebie, czy u drugiej strony.

                Akceleracja sprzętowa jest związana z efektami graficznymi i ma optymalizować wyświetlanie rożnego rodzaju elementów np. powiadomień

                Komentarz

                Pracuję...
                X