Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak treści rozmów, ale są daty i godziny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak treści rozmów, ale są daty i godziny

    Witam , mam problem odnośnie archiwum otóż data i czas rozmów jest zapisana lecz brakuje w nich treści .
    Poszukiwałem ważnej konwersacji lecz jej nie ma w archiwum jest jakiś sposób aby ją odzyskać ? Problem w tym że akurat nie widnieje wśród ostatnich. Próbowałem z gg 10 niestety bez skutku . Mógłby ktoś pomóc?
    Ostatnio edytowany przez flyawaysohigh; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Przyznam, że nie do końca rozumiem Twój wpis, stąd prośba o wskazanie z jakiej wersji korzystasz i jak dokładnie przedstawia się sytuacja.

    Faktycznie jeżeli ta rozmowa nie widnieje w ostatnich, ani w archiwum to albo jej nie przeprowadzono albo została przez Ciebie usunięta i wówczas nie będziemy w stanie pomóc. Piszesz jednak masz tę rozmowę z oznaczoną datą i czasem ale nie ma w niej treści. Przybliż co masz na myśli. Screen ułatwi zrozumienie okoliczności tej sprawy.
    Czy była to rozmowa tekstowa, czy też przesyłano obrazki?

    Komentarz


      #3
      Witam, napiszę tutaj bo chyba mam podobny problem.
      Z Web Gadu zaczęłam mniej więcej korzystać w maju, i z tego właśnie miesiąca jest pierwsza rozmowa w archiwum na WebGadu. Jednak kiedy wchodzę w 'ostatnie' są tam jeszcze 2 rozmowy, które prowadziłam w kwietniu. Jest dokładna data i godzina kiedy rozmowa miała miejsce, ale nie ma treści i w związku z tym chciałam się zapytać czy jest jakaś możliwość, żeby odzyskać te dwie rozmowy, które widnieją w ostatnich, ale których treści przeczytać nie mogę?

      Komentarz


        #4
        Fakt niesprecyzowałem co chce chodzi o to , że rozmowa widnieje w "ostatnich" ale nie wiem jak z nich odzyskać treść o ile się da a z tego co pamiętam to nic nie przestawiałem w ustawieniach one najzwyczajniej znikają o.o?
        Co zrobić aby rozmowy były zapisywane ponownie odpowiedź może wydaje się banalna lecz to nowe gg sprawia mi kłopot a w ustawieniach nie ma nic o archiwizowaniu Moja wersja GG 11.0.29.9632
        Ostatnio edytowany przez flyawaysohigh; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          W Ostatnich jest zestawienie wykonanych rozmów bez ich treści, czyli informacja z kim i kiedy rozmawiałeś. Jak klikniecie w taki kontakt wówczas może się pojawić rozmowa lub puste okno z opcją wcześniejsze rozmowy lub archiwum rozmów.
          Te opcje pozwolą na wyświetlenie treści danej rozmowy oczywiście pod warunkiem, że była ona przez Was archiwizowana i nie została przez Was później usunięta.
          Archiwizowanie wiadomości znajdziesz w GG/Ustawienia/Moje konto/Ustawienia prywatności tam jest opcja archiwizacji wiadomości.

          Komentarz

          Pracuję...
          X