Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[GG WIN] archiwum, proces wyszukiwania nie jest sygnalizowany

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [GG WIN] archiwum, proces wyszukiwania nie jest sygnalizowany

    wyszukiwałem fragment wyrazu w archiwum. Po wpisaniu liter, wcisnąłem enter (pomijając fakt że przydałby się przycisk SZUKAJ/WYSZUKAJ) i czekałem 2-3sekundy i skoro nic się nie działo, wpisywałem litery od nowa i tak kilka razy.
    Okazało się, że tym razem gg potrzebowało około 10 sekund aby wyszukać wzkazane przeze mnie litery.

    Dlatego w takiej sytuacji, ewidentnie brakuje jakiejś animacji (np kółeczka kręcącego się, lub mrugające trzy kropeczki) lub po prostu napis "szukam" - coś co informowałoby że trzeba czekać.
    Bo jak mówie - raz wyszukiwanie działa byłyskawicznie, a raz kilka sekund.

    oraz ten przycisk "szukaj" mogłby pomóc niektórym podjąć decyzje - w sensie co dalej zrobić, po wpisaniu wyrazu który się chce wyszukać hehehe.
    bo obok wyświetla się jedynie WYCZYŚĆ

    gg 11.0.29.9632 (02.11.2012)
    win 7 ultimate 32bit sp1 (+wszystkie aktualizacje do dzis)
    flash 11.4.402
    java 7 update 9
    net framework 4 +aktualizacje
    norton internet security 2013

    #2
    Dobry pomysł, ale zostałbym przy kręcącym kółeczku lub 3 kropeczkach Napis "szukam" czy jakikolwiek inny nie przemawia za mną. I mechanizm taki jak jest (Wpisuje się dane słowo i automatycznie szuka), jedyne co to przyśpieszenie tego

    Komentarz


      #3
      Hej, dzięki, przekazałam

      Komentarz


        #4
        proces wyszukiwania (com.search) w klasie rejestrowej IO.ISearchString jest definiowany strumieniem danych pochodzących z dwóch interfejsów: ISearchString.interface oraz IUserInput.interface; jeżeli któryś Z nich zwraca 0 to powstaje błąd (jest wyrzucany wyjątek).

        Komentarz

        Pracuję...
        X