Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szybkie przewijanie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Szybkie przewijanie.

    Następny bardzo irytujący problem, a raczej nie wykończenie GG to brak możliwości szybkiego przewijania listy kontaktów, archiwum itp za pomocą tej rolki na myszce... żeby przewinąć coś trzeba najechać na ten pasek i przeciągać, a na netbooku jest to wkurzające bardzo

    #2
    mi scroll myszki działa na liście kontaktówsSS

    Komentarz


      #3
      U mnie muszę zaznaczyć kontakt dopiero wtedy mogę scrollować. Nie wystarczy po prostu otworzyć i przewijać.

      Komentarz


        #4
        ok, z tym się zgodzę, że tak powinno to działać jak podałeśss

        Komentarz


          #5
          no mi w żadnym miejscu i w jakikolwiek sposób nie przewija się treść, po naciśnięciu na osobę również nie działa.

          Komentarz


            #6
            Mam również ten sam problem, nie działa ani na myszkę ani na przewijanie na toutch padzie laptopa

            Komentarz


              #7
              Zgadzam się, mi podobnie nie działa przewijanie scrollem, a przy dużej liczbie kontaktów przewijanie suwakiem jest mega utrudnieniem...

              Komentarz


                #8
                Mam podobnie dodam ze przydała by się opcja wciśnięcia scrolla jak to jest na stronach i poruszanie myszka w dol i gore.

                Komentarz


                  #9
                  Zgadza się, trzeba kliknąć w cokolwiek na komunikatorze, żeby scroll działał. Zgłoszone

                  Komentarz


                    #10
                    Scrool od myszki działa ale na touchpadzie niestety nie

                    Komentarz


                      #11
                      Dodał bym dodatkowo, płynniejsze przewijanie, aby dodać tej płynności.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X