Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Dyskusja Ogólna: Zbiorczy temat do narzekań i pochwał dla GG 11

Rozmowny
    Marka tel.
    SE
    Model tel.
    c702
    FW telefonu
    R3EF001

Dyskusja Ogólna: Zbiorczy temat do narzekań i pochwał dla GG 11

Witam serdecznie wszystkich użytkowników, którzy są zadowoleni z obecnego GG, lecz zanim wyjdzie finall ver. mam propozycję. Dodajcie jeszcze do programu: GG Studio, a w nim: GG mp3Player, GG MoviesPlayer oraz GG BurnCD + kodeki.
    Przydałaby się jeszcze przeglądarka GG Browser. Jak jest GG Dysk to udostępnić wszystkie pliki użytkowników na serwer, znieść limit GB i dodać wyszukiwarkę, aby powstało coś na bazie odsiebie/przeklej i dodać GG Downloader. Dobry byłby jeszcze GG Office, czyli: GG Word, GG Excel, GG PowerPoint. Nie możemy zapomnieć o użytkownikach portalów społecznościowych. Potrzebne jest jakieś szybkie GUI z danym portalem, żeby móc pisać i przeglądać wpisy z poziomu komunikatora: GGwithN-K, GGwithFb.

Tak "bogaty" komunikator, mógłby być instalowany na czysty system i użytkownicy byliby spełnieni i nie tracili czasu na instalację programów po formacie.
    Widząc jak dziś wygląda gg 11, jestem zadowolony, bo wiem, że jesteście na dobrej drodze, by to osiągnąć.

Pozdrawiam wytrwałych użytkowników oraz zapracowanych programistów. Składajcie swoje propozycję

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Ja bym proponował zrobić GG OS plus to co kolega wyżej i po problemie

Doświadczony GGadacz Awatar RetnaX
    Marka tel.
    Xiaomi
    Model tel.
    Redmi 5A
    Czy to ma jakiś sens, ja już dawno zrezygnowałem z GG, od Czerwca trwale używam WTW i nie ciągnie mnie do GG. Jedynie co to czasami na gg.pl wejdę, bo ono jest normalne.

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    RetnaX - ja też już dawno zrezygnowałem z GG na rzecz AQQ - tu jedynie pośmiać się pozostało ( przez łzy ) z tego co robią z komunikatora.

Banned
    Marka tel.
    Alcatel
    Model tel.
    OT 991D
    FW telefonu
    DXM 9
    powiem tak :

GG było dobre, tak było dobre. Kiedyś (tak za czasów GG 6), bo później się niestety popsuło za sprawą wielce szanownych programistów którzy są na usługach zarządu, któremu w głowie tylko zysk (i to właśnie z tego powodu do wielu - czasami nawet bardzo - popularnych rozwiązań, które albo są autorstwa GG Network, albo zostały przez nich (notabene za ciężkie pieniądze) kupione i zniszczone dodaniem do nich reklam (taki był początek końca wielu - bardzo popularnych usług/portali). Nie ładnie jest niszczyć czyjąś ciężką pracę. Nie oszukujmy się - ktoś się napracować musiał, włożyć swój czas (który mógł przeznaczyć na inne czynności), aby powstał dajmy na to taki PolChat (jak i wiele innych rzeczy). Wielu z twórców zniszczonych przez GG 'dzieł' nic z tego nie miało - robiło to 'pro publico bono'. A skoro tak, to - wg zarządu GG Network - należy to zniszczyć. I GG Network bez jakichkolwiek skrupułów (z)niszczyło wiele dobrych internetowych marek. Smutne, ale prawdziwe. Jedyne co GG Network wychodzi naprawdę dobrze to niszczenie. Można pokusić się o stwierdzenie że czego się tkną to niszczą.

- - - Updated - - -

do Anonima; o nazwie tematu:
    tu nie chodzi tylko o GG 11 (czy inne) tylko o spółkę GG Network jako taką.....

Czy jeśli wylałeś już swoje żale w tym temacie, to oszczędzisz nam ich już na przyszłość w innych tematach?

GG Network nic nie zniszczyło, tylko zamknęło serwisy, których nikt nie używał a generowały koszty.

Banned
    Marka tel.
    Alcatel
    Model tel.
    OT 991D
    FW telefonu
    DXM 9
    że co? nikt nie używał???

nie broń bo i tak zdemaskuje

a 20k na polchacie to nic??????????????????????/, ******** support Fora.pl, gg spamujące reklamami tak że system trzeba formatować..... mam dalej ?
    jesteś ślepo zapatrzony w gg net. Jakiejkolwiek głupoty nie zrobiliby to i trakj będziesz ich bronił.

co dio polchatu to nawet tu na tym forum, poczytaj tematy sobie. Ile było głosów 'upominających' Was?

nie zakłamuj rzeczywistości

************** i nie umiecie tego przyznać.
    TYLE
    I będę pisał co uważam bo nie zakłamuje rzeczywistiości a jak się nie podoba że krytykuje święte GG Network to nie czytaj

- - - Updated - - -

nikt nie używał?? liczba użytkowników malała........
    wiesz czemu?? bo raczyliście durne reklamy powstawiać...........
    przyjmij w końcu prawdę i przyznaj,, że **************!
    a Fora.pl
    to samo - userzy uciekali, bo reklamy takie że utrudniały korzystanie z serwisu!!
    ciągłe nie kończące się (załątwiane tygodniami) awarie serwerów,
    zero odezwu na helpie.
    Jeszcze mam rzucać przykładami?
    Ostatnio edytowane przez wkurzony ; 27.02.2013 o 22:03

Doświadczony GGadacz
    Na cholere poczta, gierki, wiadomosci jakis glupi dysk w KOMUNIKATORZE???
    Jak sama nazwa mówi. KOMUNIKATOR służy do komunikacji a nie do grania!
    Od wiadomosci jest przeglądarka
    Zamiast dysku mam Dropboxa albo GDrive.
    Najlepszą wersją gg było 7.7, tylko musieliscie dodac takie dziadostwo...
    Szkoda słów...

Z wikipedii (daje to tutaj bo GGNetworks nie wie co to komunikator):
    "Komunikator internetowy (ang. Instant Messenger, od tego skrót IM) – program komputerowy pozwalający na przesyłanie natychmiastowych komunikatów (komunikacja natychmiastowa – ang. Instant Messaging) pomiędzy dwoma lub większą ilością komputerów, poprzez sieć komputerową, zazwyczaj Internet (dlatego komunikatory internetowe). Od poczty elektronicznej różni się tym, że oprócz samej wiadomości, przesyłane są także informacje o obecności użytkowników, co zwiększa znacznie szansę na prowadzenie bezpośredniej konwersacji."

Zaraz GG skończy jak Skype, ktore spowodowało uszkodzenie Windowsa, i nie mam zaufania do niego

Wytaptane z Ace'a za pomocą aplikacji TapaTalk2
    Ostatnio edytowane przez krzos ; 02.03.2013 o 16:01

Banned
    Marka tel.
    Alcatel
    Model tel.
    OT 991D
    FW telefonu
    DXM 9
    masz rację; GG Network napchało niemal wszystkiego do GG. Tylko szkoda, że zapomnieli co to komunikator i do czego służy...... Tak jak ktoś wcześniej pisał, niech te wszystkie bajery będą dostępne, ale na serwerze. Niech użytkownik dostanie możliwość wybrania co chce mieć u siebie w gg w wersji desktopowej (poprzez opcję włącz/wyłącz albo np doinstalowanie modułów, np strefa, poczta, dysk itp).

Rozmowny
    @GGAdmin sprawdziłem GG 11 i o to te sprawy, które zniechęcają mnie do przejścia na GG 11

Pierwsze co od razu mnie przeraża, to, że GG samo prosto instaluje się na dysk C, co jeśli nie chcę mieć GG na C? Czy wprowadzicie
    możliwość zainstalowania GG na dowolnej partycji?
    Tak było zawsze w każdym GG, tylko w tym coś jest nie tak, czemu tak to zrobiliście? W ogóle nie chcę, by na pulpicie tworzył mi się folder GG dysk tak jak i wielu użytkownikom.

Po #2 Podanie miasta, nie chcę podawać miasta w GG, chcę być anonimowy w internecie, więc nie zamierzam podawać miasta itp. - Więc czy możecie wprowadzić to udogodnienie, by nie trzeba było podawać miasta?

Po #3 Nie da się rozciągnąć listy kontaktów w bok, tylko w dół i w górę. Skoro okno wiadomości da się, to dla listy też tę możliwosć wprowadzcie. - Czy bierzecie pod uwagę wprowadzenie tego?

Po #4 Brakuje takiej opcji jak katalog publiczny, klikając na nazwę użytkownika na liście kontaktów. - Czy bierzecie pod uwagę wprowadzenie katalogu publicznego klikając na użytkownika?

Po #5 Jeśli mam dodany swój numer na liście kontaktów, to nie powinno być możliwości wysłania wiadomości do siebie w oknie np. Ja - Czy wyłączycie taką możliwość?

Po #6 W oknie wiadomości powinna być możliwość całkowitego wyłączenia tego ciemnego tła, które się rozwija - Czy pojawi się taka opcja wyłączenia tego?

Po #7 Powinna być możliwość wyłączenia tych newsów/wiadomości które wyświetlają się na dole - Czy pojawi się taka opcja wyłączenia tych wiadomości?

Po #8 Pole dodawania opisu jest nie pomyślane, dawniejszy styl dodawania opisu jest dobry, z GG 10 choćby beta8 - Czy planujecie poprawić wygląd pola dodawania opisu?

Po #9 Jeśli ktoś ma dodany opis u mnie na liście kontaktów widać opis pochylony, kursywą, tak nie powinno być - Czy zostanie ten błąd poprawiony?

Po #10 Podstawowa skórka nie jest zła, jest troszkę ciemniejsza niż w GG 10, moim zdaniem powinna być poprawiona jeszcze, chyba, że to efekt ostateczny to ok. - Więc jak z tą skórką będzie?

Po #11 Powinna być, a wręcz musi być możliwość założenia hasła na profil GG, tak jak to jest w GG 10! Wprowadźcie tę możliwość. - Czy wprowadzicie możliwość założenia hasła na profil? Chodzi o dowolne inne hasło, niż hasło od założenia GG.

Po #12 Ta ciemna belka, na której są różne opcje powinna być dopasowana do wyglądu GG. - Czy będziecie coś myśleli nad designem tej belki?

Po #13 Opcje w oknie gg; dzwonienia, ikonka kamerki czy telefonu, powinna być możliwość ukrycia/wyłączenia ich - Czy pojawi się w ogóle taka możliwość?

Po #14 Tam gdzie są emotikony, czyli ten schowek, nie wygląda to zbyt dobrze, w GG 10 ten schowek w którym znajdują się
    emotikony wygląda ładnie i wszystko jest przejrzyście. - Czy poprawicie ten schowek na emotikony? Spójrzcie na ten w GG 10.

Po #15 W ogóle wygląd "Ustawienia" w GG 10 jest o niebo lepszy niż wygląd "Ustawienia" W GG 11 - Czy okno ustawień będzie poprawione? Bo obecny wygląd ustawień jest chaotyczny.

Po #16 W GG 11 brakuje mi w liście rozwijanej gdzie są statusy dwóch opcji: Pokazuj status tylko znajomym / Nie pokazuj wiadomości od nieznajomych - Czy pojawią się takie opcje?

Po #17 Dźwięki klasyczne to masakra, aż tego słyszeć się nie chce. Co to ma być - wtf? Przywróćcie te dźwięki klasyczne z GG 10. - Zmienicie ten dźwięk klasyczny na faktycznie dźwięk klasyczny?

Na cholere poczta, gierki, wiadomosci jakis glupi dysk w KOMUNIKATORZE???
    Popieram, poczta, gry, GG dysk, powinna być mozliwość wyłączenia tego. - Czy wprowadzicie możliwość; wyłączenia poczty, gier i gg dysku? Lub którejś z tych opcji?
    Ostatnio edytowane przez hsy ; 15.07.2013 o 17:21 Powód: edycja