Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem: notoryczna utrata statutu "znajomi" z jednym z kontaktów na liście

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    problem: notoryczna utrata statutu "znajomi" z jednym z kontaktów na liście

    Witam! mam następujący problem, otóż z jedną osobą z mojej listy kontaktów ciągle znika mi status, że jesteśmy znajomymi. Dzieje się to tak, że ta osoba przyjmuje mnie do grona znajomych, po czym następnego dnia albo po 2-3 dniach, różnie, status ten znika, tak jakby ta osoba mnie notorycznie ze swojego gg "wywalała". Ona twierdzi, że ma mnie na swojej liście kontaktów, zresztą odpisuje na moje wiadomości, ale jednak ten status "znajomi" znika i ponownie musze tą osobe do kontaktu zapraszać. Dodam, że mam ten problem tylko z tym jednym kontaktem i że wcześniej to się nie działo, dopiero od 2 tygodni. Korzystam z mobilnego gg w telefonie a ta osoba z web gg na komputerze, ale czy to ma znaczenie?

    #2
    Próbowaliście wyrzucić swoje numery GG z listy kontaktów, a następnie się pozapraszać i pododawać z poziomu strony gg.pl?

    Komentarz


      #3
      jak to dotyczy wersji mobilnej to czemu nie napiszesz w dziale dla Mobilnego GG?
      Na jakiej platformie korzystasz z GG na komórce? Android/iOS/WP7/Java ME/Windows RT

      Komentarz

      Pracuję...
      X