Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG na Linuxa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG na Linuxa

    Działu nie znalazłem więc pyutam tutaj co z GG dla Linuxa...

    Proszę o szybko odpowiedź czy jest wogóle sens czekac?

    #2
    prawie rok i żadnej wersji (nawet bety) chyba nie warto

    Komentarz


      #3
      Mozna powiedziec ze jest wersja na linuxa System Android oparty jest na jadrze systemu Linux, wiec aplikacja istnieje:p
      Zainstaluj na komputerze Androida i bedziesz mial gg

      Wysłane z mojego TAB260 za pomocą Tapatalk

      Komentarz


        #4
        Ja też się dołączam do pytania. Tym bardziej że jak kolega zauważył na system android oparty o jądro linux mamy już gg... Mogłoby wyjść chociaż na wersje systemu oparte o debian. Gdy korzystałem jeszcze z windowsa wgrałem na gg dysk trochę ważnych dla mnie plików. Potrzebuję je sobie zgrać a tu lipa... brak takiej możliwości. Ze strony nie idzie pobrać i zapisać. Na androidzie także jest z tym problem żeby zapisać sobie katalogi na karcie pamięci... Co robić...

        Komentarz


          #5
          SDK dla Androida to nie do końca to samo co program na sytem Linux.
          sigpic 5GB
          http://www.gg.pl/info/pobierz/

          Komentarz


            #6
            Android korzysta z jądra linuxa czyli jednak SDK Android = program na system Linux.....

            Komentarz


              #7
              Nie jest tak z tym Androidem. Faktycznie jądrem Androida jest Linux. Ale na nim z kolei stoi wirtualna maszyna Java i dopiero na niej działają aplikacje Androidowe. Tak więc programowanie na Androida nie ma za wiele wspólnego z programowaniem na Linuxa.

              Komentarz


                #8
                Z tego co wiem istnieją klienci GG na linuxa np kadu. Co prawda bajerów typu gry, dysk nie ma ale popisać się da. ;P

                Komentarz


                  #9
                  Nowe GG można uruchomić pod betami Wine (np. 1.5.30). Ogólnie polecam jednak przesiąść się na XMPP (Jabbera).

                  Komentarz


                    #10
                    Cokolwiek napiszą o Linuxie, możecie się spodziewać, że i tak go nie wydadzą, bo Linux jest niszą ...

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X