Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie pamiętam maila ani hasła

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie pamiętam maila ani hasła

    Witam, czy jest jakaś możliwość usunięcia bota z platformy BotAPI jeśli nie pamiętam maila na który jest zarejestrowany bot oraz hasła?
    Już niedługo...

    #2
    Jak to jest, że zapomniałeś maila i hasło? To się zaklada boty na jeden mail i ma sie hasła wszędzie te same lub kilka, ktore się pamięta albo też się haslo zapisuje gdzieś . Myślę, że dział botów bez problemu poda ci maila na który był załoźony bot, ale hasla juz napewno nie. Ale za to powinno być w skrzynce tego maila. A jeśli nawet nie to zawsze można zmienic i nowe jest przysylane na skrzynke. Gorzej jest juz jak sie nie pamięta hasla do numeru(tez trzeba podac), wtedy przypomnienie jest słana na maila podanego do uwieżytelnienia gg. Jeżeli nie zna się hasel do maili tych dwuch to możesz jedynie pisac wniosek o oddanie numerku i skasowanie Bota pod pretekstem kradzieży. Ale wtedy trzeba podac dane między innymi: date zalozenia numeru, sposob nabycia numeru, date ostatniego poprawnego logowania, numer ip z ktorego bylo ostatnie poprawne logowanie itp. Jeżeli numeru nienabyłes poprzez założenie go osobiescie tracisz możliwośc odzyskania hasła całkowicie.

    Komentarz


      #3
      Okay okay, rozumiem, czyli dział botów może mi podać maila na którym zarejestrowany bot tak?
      Gdzie zgłosić prośbę o to?
      Już niedługo...

      Komentarz


        #4
        Myślę, że wyśle, aczkolwiek mogę się mylić wejdź na boty.gg.pl zakładka kontakt.

        Komentarz


          #5
          Maila do boty@gadu-gadu.pl

          Wysłane z mojego Tabletu za pomocą Tapatalk 2
          c0d3r.eu Zapraszam

          Komentarz


            #6
            Dzięki Wam wielkie
            Już niedługo...

            Komentarz

            Pracuję...
            X