Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z pocztą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    problem z pocztą

    gg wersja 11.0.30.10065 otóż założyłem sobie poczte w gg i dodałem też inne poczty i gdy przychodzą do mnie wiadomości to na początku moge je otwrzyć lecz później np. 6 z kolei już się nie moge otworzyć i nastepnych również nie moge otworzyć próbowałem odswieżyć ale to nie pomaga trzeba wyłączyć włączyć gg jeszcze raz wtedy moge otworzyć kolejne 6 wiadomości po czym znów nie moge ich otworzyć i musze kolejny raz wyłączyć i włączyć gg nie wiem czy to jest spowodowane czymś u mnie czy to z gg jest jakiś problem

    #2
    Co to znaczy, że nie możesz otworzyć? Co się wtedy dzieje? Czy ktoś zaobserwował podobny problem?

    Komentarz


      #3
      po kliknieciu powinno pojawic sie okno z wiadomością a sie nie pojawia po prostu nic sie nie pojawia i tak kllikam kilka razy i dalej nic nie da sie otworzyc wiadomości

      Komentarz


        #4
        Nie potrafię tego powtórzyć. Czy ktoś ma podobny problem? Czy próbowałeś reinstalacji?

        Komentarz


          #5
          reinstalowałem ale nie pomogło

          Komentarz


            #6
            Czy to jest konkretnie 6 wiadomości, czy różnie? Czy są to wiadomości nieprzeczytane, czy przeczytane? Czy to są wiadomości z zewnętrznej poczty, czy z gg.pl? Czy po otwarciu wiadomości, zamykasz to okno, czy klikasz na kolejną wiadomość bez jego zamknięcia?

            Komentarz


              #7
              1. różnie
              2. przeczytane i nieprzeczytane i tych i tych nie moge później otworzyc
              3. z zewnętrznej jak i gg.pl
              4. na poczatku po otworzeniu 1 wiadomości klikalem usun i czekalem az samo sie zamknie a teraz dla przyspieszenia wylanczam okno i nie wlaczam kolejnej wiadomości zanim okno nie zostanie zamkniete

              Komentarz

              Pracuję...
              X