Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: problem z pocztą

Awatar sknera

problem z pocztą

gg wersja 11.0.30.10065 otóż założyłem sobie poczte w gg i dodałem też inne poczty i gdy przychodzą do mnie wiadomości to na początku moge je otwrzyć lecz później np. 6 z kolei już się nie moge otworzyć i nastepnych również nie moge otworzyć próbowałem odswieżyć ale to nie pomaga trzeba wyłączyć włączyć gg jeszcze raz wtedy moge otworzyć kolejne 6 wiadomości po czym znów nie moge ich otworzyć i musze kolejny raz wyłączyć i włączyć gg nie wiem czy to jest spowodowane czymś u mnie czy to z gg jest jakiś problem

Paulina
    Go
    Co to znaczy, że nie możesz otworzyć? Co się wtedy dzieje? Czy ktoś zaobserwował podobny problem?

Awatar sknera
    po kliknieciu powinno pojawic sie okno z wiadomością a sie nie pojawia po prostu nic sie nie pojawia i tak kllikam kilka razy i dalej nic nie da sie otworzyc wiadomości

Paulina
    Go
    Nie potrafię tego powtórzyć. Czy ktoś ma podobny problem? Czy próbowałeś reinstalacji?

Awatar sknera
    reinstalowałem ale nie pomogło

Paulina
    Go
    Czy to jest konkretnie 6 wiadomości, czy różnie? Czy są to wiadomości nieprzeczytane, czy przeczytane? Czy to są wiadomości z zewnętrznej poczty, czy z gg.pl? Czy po otwarciu wiadomości, zamykasz to okno, czy klikasz na kolejną wiadomość bez jego zamknięcia?

Awatar sknera
    1. różnie
    2. przeczytane i nieprzeczytane i tych i tych nie moge później otworzyc
    3. z zewnętrznej jak i gg.pl
    4. na poczatku po otworzeniu 1 wiadomości klikalem usun i czekalem az samo sie zamknie a teraz dla przyspieszenia wylanczam okno i nie wlaczam kolejnej wiadomości zanim okno nie zostanie zamkniete