Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: update

Doświadczony GGadacz Awatar coopra
    Model tel.
    Nokia 500 Belle
    FW telefonu
    111.021.0028 Nokia Belle Refresh
    Może i nie wymieniłem dużo błędów, ale dość mocno przeszkadzają one czasem w używaniu aplikacji.
    Połączenie internetowe mam dobre, czasem opera mini łączy się z internetem bez problemu, ale w tym samym czasie GG już nie, tak jakby miało swoje "fochy".
    Poza tym zdarza się, że aplikacja się zawiesza i wyłącza. Mogę popróbować odtworzyć niektóre sytuacje, choć to dzieje się raczej losowo.

Używalna aplikacja dla mnie, = względnie szybka (a GG demonem prędkości nie jest ), właśnie nie rozłączanie się samoczynnie (czasem chciałbym mieć GG w stanie "standby")..

Śmiesznym trafem, mam swój komputer, ale z telefonu czasem korzystają inne osoby (czasem dziewczyna musi zadzwonić, albo brat bierze do rąk). Niby ufam niektórym osobom, ale... Czasem mają dziwne intencje. Fajna byłaby ta opcja zapamiętywania, choćby ukryta gdzieś w ustawieniach, ale żeby była - to chyba nie jest trudne, raczej podstawowa robota, a myślę, że nie tylko mnie mogłaby się przydać.

Nie chcę programowo (tak jak galerii, sms, książki) blokować GG, bo muli już samo w sobie, a co dopiero z nałożonym watchdogiem, który tylko czeka na jego minimalizację... Potem czekać aż się łaskawie wznowi po wpisaniu hasła, to czasem koszmar
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

@coopra, @coopra, my zajmiemy się aktualizacjami, a Ty za jakiś czas napiszesz: dzięki ale mam już Androida lub iOS-a

Losowe sytuacje zawieszania się, czy utraty połączenia mogą być związane z systemem lub samym telefonem, abyśmy mogli coś świadomie poprawić i zoptymalizować warto uzyskać jakieś konkretne dane co do okoliczności w jakich występują problemy.

Doświadczony GGadacz Awatar coopra
    Model tel.
    Nokia 500 Belle
    FW telefonu
    111.021.0028 Nokia Belle Refresh
    Na Androida planuję przesiadkę
    Ale to jeszcze szmat czasu, więc fajnie by było, gdyby GG działało choćby troszę szybciej
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    808 PureView
    Cytat Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
    Składni czepia się tylko @wkurzony

Piszesz, że aplikacja czasem się nie łączy(rozumiem loguje), a czasem nie loguje przy uruchomieniu. Przyznam, że jest to dla mnie nowość. Tak jak widać po wątkach zdecydowana większość problemów z połączeniem dotyczy stosowanych ustawień internetowych. Był ostatnio problem "błędu połączenie internetowego 100", jego przyczyny ustaliliśmy i problem został rozwiązany.
    Błącz połączenia 100 został rozwiązany ? mozna prosic o wskazówki gdzie i jak go naprawić ?

EDIT:
    Rozgryzłem raczej w czym problem, tutaj w temacie opisałem gdzie leży prawdopodobnie problem
    http://forum.gg.pl/showthread.php?13...ll=1#post11975
    Ostatnio edytowane przez PeterMac ; 10.10.2016 o 02:33