Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obsługa SMS w Telefonie GG

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Obsługa SMS w Telefonie GG

    W wyniku skopiowania do pomocy Telefonu GG bez przejrzenia plików pomocy z easyCALL mamy taki oto kwiatek: http://www.telefongg.pl/pomoc.html#pomoc=17

    I tu rodzi się moja propozycja. Klient GG prócz bezpłatnych operatorskich bramek SMS mógłby obsługiwać płatną opcję wysyłki SMS w ramach usługi Telefon GG. Usługę tego typu świadczy się w sieciach telefonicznych oparciu o tzw. SMS Centrum. Jak wiemy TelefonGG to nic innego jak EasyCALL pod szyldem GG. EasyCALL posiada Centrum SMS i ponadto świadczy usługę krótkich wiadomości tekstowych.

    Teraz pytanie dlaczego usługa płatnych SMSów jest potrzebna? Właściwie wystarczy spojrzeć na możliwości bramek SMS w GG... Plus GSM i Orange to jedyne darmowe bramki nie wymagające rejestracji. Brakuje bramek dziesiątek innych operatorów, nie wspominając o Play... GG Network w tym zakresie mogłoby bardziej wypromować swoją telefonię.

    Dlaczego usługa powinna odbywać się w ramach Telefonu GG a nie jakiegoś porozumienia z operatorami? Z prostej przyczyny: EasyCALL posiada już gotowe centrum SMS. Ponadto można wysyłać SMSy do wszystkich światowych sieci. Poza tym istnieje wiele bramek VoIP, które potrafią obsługiwać wiadomości tekstowe co pozwoliłoby skorzystać z usługi ze zwykłego telefonu. Oczywiście jeśli ktoś posiada numer telefoniczny w Telefonie GG to jako nadawca SMSa powinien być wyświetlany jego numer i powinna istnieć możliwość odpowiedzi na SMS pod numer telefonuGG.

    #2
    Dzięki, zgłoszone.

    Komentarz


      #3
      A ja (co by presję zwiększyć), podpisuję się pod tym rękami i nogami.

      Komentarz


        #4
        Otrzymałam informację, że w najbliższym czasie cały dział pomocy na telefongg.pl będzie zawierał informacje odnoszące się wyłącznie do tej usługi. Jest duża szansa, że w przyszłości będzie możliwe wysyłanie sms-ów z GG Telefonu.

        Komentarz


          #5
          Byłoby świetnie Nie wiem jak Wy ale ja chętnie bym skorzystał z tej usługi pod szyldem GG.

          Komentarz


            #6
            Fakt, to dobry pomysł, sam wysyłam sporo smsów z netu, ale jak wspomniał Qrix różnie to bywa z tymi bramkami.
            gadu-gadu.legalne.info - Strefa Gadu-Gadu

            Komentarz

            Pracuję...
            X