Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wlamania na konta GG - Jak to rozwiazac..

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wlamania na konta GG - Jak to rozwiazac..

    Witam, jestem wsciekly. Gdy pisalem z klientami o 9:40 (prowadze z kolega maly bines) wywalilo mnie z GG i wyskoczyl monit o blednym hasle. Do tej pory nie mam dostepu do konta, nie moge odzyskac hasla przez email. Nawet doladowalem tel zeby odzyskac haslo smsem i nic z tego:/
    Pisalem 2 razy do dzialu technicznego, zero odpowiedzi

    Po co kazecie podawac email lub nr tel (za przypomnienie hasla smsem trzeba oczywiscie zaplacic), a i tak to jest gowno warte?
    Po co robicie cos co jest bezuzyteczne??
    Nawet w grze plemiona.pl gdy chce sie komus oddac konto to nowy wlasciciel zmieniajac email i haslo wysyla do poprzedniego wlasciciela email (robi to automatycznie skrypt w grze) ze moze zrezygnowac ze zmiany danych i ma na to czas do 2 tyg.

    Gdyby bylo cos takiego w GG to o 10 mialbym konto juz z powrotem (anulowalbym zmiane danych), a jak narazie wydalem kase na 2 smsy do gowno wartej funkcji:/

    #2
    Przekazaliśmy sprawę do weryfikacji. Otrzymaliśmy jedno zgłoszenie, być może pisałeś z różnych maili.

    Komentarz


      #3
      tak, z satros@o2.pl i mkevas@gmail.com

      W 2 emailu zawarlem wiecej informacji

      Komentarz


        #4
        To chyba nie są włamania tylko problem jest w GG. To troche dziwne. Bo nie mam dostepu do moich 3 nrow gg. Co ciekawe na numerze 1000077 ustawilem przypomnienie sms oraz zmieniłem hasło. Jak potem chciałem wejść to okazało się że mam błędne hasło. To troche dziwne skoro chwile wczesniej zmienialem haslo, dodawalem nr tel i zmieniałem email.

        To sie robi denerwujące. Od poniedziałku nie mam dostępu do własnego nr gg bo dane które co chwile mam wam podawać latają z działu do działu.. kiedy wteszcie otrzymam swój nr gg?

        Komentarz


          #5
          Numer 1000077 nie powinien mieć problemów z logowaniem. Możesz wskazać w jaki dokładnie sposób dokonywałeś zmiany hasła, maila i numeru telefonu? Dane, które podałeś zostały przekazane do weryfikacji i w związku z tym musimy Cię prosić o cierpliwość.

          Komentarz


            #6
            Normalnie na stronie gg.pl zmieniłem hasło, zmieniłem mail na mój nowszy i ustawiłem nr tel do przypomnienia. teraz nie mam dostępu do tych nrów

            Komentarz


              #7
              Do numeru 1000077 masz przecież dostęp.

              Komentarz

              Pracuję...
              X