Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czat Gg - Jak założyc?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Czat Gg - Jak założyc?

    Siema
    Ostatnio się dowiedziałem że istnieje taka możliwośc założenia Czatu GG więc postanowiłem coś takiego zrobic. Co muszę zrobic? Co musze umiec?

    #2
    musisz umieć pisać boty (stąd przeniosłem temat do działu botów) i posiadać własny hosting

    Komentarz


      #3
      Witam,

      tak jak napisał powyżej Qrix musisz nauczyć się pisać boty i posiadać hosting www(można na własnym komputerze takowe środowisko stworzyć, aczkolwiek nie jest to warte nakładu pracy, w internecie znajdziesz nawet dobre darmówki). Owe boty piszę się w języku skryptowym PHP bądź python. Oczywiście lepszym tutaj rozwiązaniem(myślę że większość osób mający z programowaniem jakieś doświadczenie potwierdzą moje zdanie) będzie użycie PHP. Jeśli interesuje Cię czat musisz dodatkowo nauczyć się korzystać z baz danych(polecam MySQL bądź ewentualnie SQLite). Można też spróbować trzymać dane w plikach ale nie jest to ani wydajne ani miłe do ogarnięcia. Jeśli masz zerowe doświadczenie w tym co powyżej napisałem zajmie Ci trochę czasu zaczęcie od zera. Od razu mówię ze kursy PHP w necie nie są za dobre i ciężko nauczyć się z nich czegoś praktycznego jeżeli nie wie się czego się konkretnie szuka. W takim wypadku najlepiej kupić sobie książkę, wydatek naprawdę warty.

      Spodziewam się, że to trochę dużo do ogarnięcia lecz warto w tym kierunku się uczyć. Warto wpierw załatwić sobie, lub też kupić jakiś lepszy skrypt na owy czat i popracować na nim. Polecam zabawę bo naprawdę warto.

      Jeżeli nie interesuje Cię nauka itp. to można takowy czat założyć. Wiele osób udostępnia czaty za jedyną kwotę opłaty serwera na którym się czat znajduję. Ja zajmuję się trochę bardziej rozwiniętymi czatami ale jak byś chciał założyć to mogę Ci podać namiary na kogoś porządnego.

      Pozdr. Wazniak

      Komentarz


        #4
        Od stycznia rusza też serwis CzacikGG, stawiamy z wspólnikiem rozbudowane Czaty. Będzie możliwość też zarabiania na własnym Czacie u Nas

        Komentarz


          #5
          MKevas zastanów się co piszesz. Zarabić na czatach w tych czasach z punktu widzenia administratora czatu jest praktycznie nie możliwe. Dzieciarnia porozdawała skrypty i teraz kazdy woli zalożyć swój czat niż płacić za pkt. Poza tym koledze wyżej chodzi chyba o czat głowny, a nie kanałowy
          Ostatnio edytowany przez Wazniak96; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Ruloo Zobacz posta
            MKevas zastanów się co piszesz. Zarabić na czatach w tych czasach z punktu widzenia administratora czatu jest praktycznie nie możliwe. Dzieciarnia porozdawała skrypty i teraz kazdy woli zalożyć swój czat niż płacić za pkt. Poza tym koledze wyżej chodzi chyba o czat głowny, a nie kanałowy
            No właśnie. Chodzi mi o kanałowy wiem że trzeba pewnie dopisac na przekierowywanie pewnie;P tylko nie uiem sie za to zabrac panowie którzy pomogli +

            Komentarz


              #7
              Nie trzeba robić żadnych przekierowań, ale jeżeli nie znasz wgl PHP to się za to nie bierz bo się tylko spalisz i napracujesz, a nic lepszego nie osiągniesz. W sieci pełno takich czatów, które co prawda działają ale są masakrą dla serwerów i leżą na granicy rozsypania.
              Lepiej zainwestuj i kup u kogoś kto się na tym zna, a unikniesz przekrętów, włamów i wyrzutów, że czat działa nielegalnie, lub właściciel nie potrafi zrobić tego o co się jego prosi. NP. większość "programistów" łamie prawa autorskie.

              Jak chcesz u mnie to napisz na pw lecz uprzedzam, że darmowy czat nie jest ponieważ utrzymanie serwera kosztuję, a też naprawdę wiele czasu poświęciłem na prace nad skryptem.

              Komentarz


                #8
                Ruloo. CzacikGG jest na nowym skrypcie bardzo rozbudowanym. Ruszamy z czatami glownymi i kanalowymi. Kazdy moze tetaz miec czat bo jest pelno skryptow w internecie, dlatego mam pewna zasade. Robic czaty lepsze od innych xd

                Komentarz


                  #9
                  Rozbudowany to znaczy? 100 komend z czego 20% podstawowych używanych. Czasami liczy się te pare innowacyjnych funkcji, niezawodność i dopraciowanie, żeby zapiąć wszystko na ostatni guzik.

                  Skoro twierdzisz, że jest tak fajny to możę się pochwalisz. ?

                  Komentarz


                    #10
                    W tej chwili to niemożliwe:/ Bo:
                    - czat nie jest jeszcze w pełni z panelem połączony
                    - czat jest wyłączony gdyż nie moge sie dostać na swoje gg od poniedziałku

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X