Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak możliwości opuszczenia konferencji.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak możliwości opuszczenia konferencji.

    Witam, piszę z kolejnym problemem, a mianowicie chodzi o to, że z kolegami zrobiliśmy sobie konferencję (żeby obgadać sylwestra) no i sama opcja o opuszczeniu konferencji jest, ale nie działa. Klikam aby opuścić konferencję i wydaje się wszystko okej, bo rozmowa się wyłącza, ale gdy któryś z kolegów coś napisze to automatycznie przychodzi mi powiadomienie i w konferencji nadal jestem. I tak opuszczać ją mogę w kółko, a nadal nie działa.

    Jak coś jest nie jasne to piszcie

    GG 11.1.32.10147
    Windows 8 Enterprise
    Asus KJ52JU
    8gb ram
    Radeon 6370M 512mb
    Ostatnio edytowany przez dEB.; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    dEB., a sprawdź proszę jakiej wersji GG używają Twoi rozmówcy. Opuszczenie konferencji działa prawidłowo w GG 11. Jeżeli natomiast któryś z Twoich rozmówców korzysta z GG 10, przy opuszczeniu jej przez jednego z rozmówców otrzyma info, że user ją opuścił, pojawi mu się nowe okno konferencji ze zmodyfikowaną ilością rozmówców z informacją, że teraz tutaj należy prowadzić rozmowę. Jeżeli będzie prowadził rozmowę w tym starym oknie (w którym de facto otrzymał info, że nie powinien jej prowadzić), to będziesz nadal otrzymywał wiadomości z konferencji.

    Komentarz


      #3
      Hmm, a czy w GG 10 nie było możliwości opuszczenia konferencji?? Bo jeśli tak, to czemu GG 10 nie widzi, że ktoś ją opuścił tylko dostaje jakiś komunikat tekstowy?

      Komentarz


        #4
        W GG 10 jest tak, że jeżeli jedna osoba opuści konferencję, w oknie tej konferencji otrzymasz info "Użytkownik [numer_GG] opuścił konferencję. Nie należy więcej wysyłać wiadomości w tym oknie rozmowy.", otworzy się nowe okno z nową konferencją z pozostałymi osobami z informacją "Użytkownik [numer_GG] opuścił konferencję. Dalszą komunikację należy prowadzić w tym oknie rozmowy.".

        Komentarz


          #5
          Paulina to możesz mieć rację, bo pisał np. Mateusz i wyskakiwało mi jedno powiadomienie, włączam i wszystko ok, ale jak np. napisze jeszcze Maciek to przychodzi kolejne powiadomienie i drugie okno rozmowy. I automatycznie wrzuca mnie z powrotem do konferencji. Podejrzewam, że GG 10 mają, ale sprawdzę

          Wczoraj miałem jeszcze taki problem z GG, że jak napisała do mnie dziewczyna to nie było powiadomienia i czekałem 10 minut aż odpisze i pomału się wkurzałem..włączyłem okno rozmowy i okazało się, że jednak odpisała tylko nie było dźwięku, ani powiadomienia. Gdy jej odpisałem to przychodził dźwięk przychodzącej wiadomości, więc coś się zacięło chyba

          Komentarz


            #6
            W poniedziałek będzie wydanie poprawkowe, problem z powiadamianiem powinien zniknąć.
            sigpic 5GB
            http://www.gg.pl/info/pobierz/

            Komentarz


              #7
              Oczywiście patrzcie na system WINDOWS 8, no chyba, że to nie robi różnicy
              Ostatnio edytowany przez dEB.; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #8
                Mateusz ma WTW, a Maciek ma GG 10

                Komentarz


                  #9
                  Nie wiem w jaki sposób rozwiązane jest opuszczanie konferencji w WTW, Qrix, mógłbyś to sprawdzić?
                  dEB., spytaj proszę Maćka, czy pisze we właściwym oknie.

                  Komentarz


                    #10
                    Oj..teraz to już nie bardzo możliwe, ale wydaje mi się, że to co napisałaś wyjaśnia już wszystko

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X