Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z dzwiękiem powiadomień o nowej wiadomosci GG 11

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z dzwiękiem powiadomień o nowej wiadomosci GG 11

    Witam
    Posiadam GG 11 w najnowszej wersji i nie mam dźwięku powiadomień o nowej wiadomości gdy okno rozmowy jest otwarte ale gdy to okienko zamknę lub zwine na pasek to wszystko jest OK. Moje pytanie jest następujące czy da się rozwiązać jakoś ten problem czy tak juz jest w tym GG 11?? Bo jeśli tak ma być to ten kto to wymyślił powinien zostać powieszony bo ja nie mam zamiaru przez cały czas gapić się w monitor i sprawdzać czy druga osoba cos do mnie napisała. Juz kilka razy zdarzyło mi sie przegapić wiadomość i dlatego moim zdaniem powinna być opcja która to wyłącza a nie wciskać ludziom na siłę takie kretyńskie rozwiązanie ! Rozumiem że jest to wersja Beta i nie wszystko może działać poprawnie nie mniej jednak dajcie szanse to cholerstwo wyłączyć.
    Ostatnio edytowany przez luk379; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Nie ma mozliwosci zmiany tego niestety.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez ktocus12 Zobacz posta
      Nie ma mozliwosci zmiany tego niestety.
      Nie rozumiem po co chcieli ulepszać cos na siłę przecież to było wspaniałe rozwiązanie gdy przychodziła wiadomość i było to słychać. Nie rozumiem
      komu tak to przeszkadzało że musiał to wywalić? Teraz przy każdej rozmowie będę sie wnerwiał bo do tego nie można sie przyzwyczaić jest problem
      gdy druga osoba coś wyśle niekiedy kilka razy a ja w tym momencie będę zajęty czym innym np. odpisywaniem !

      Komentarz


        #4
        Ty to wiesz, ja to wiem, inni też wiedzą. Ten problem był już poruszany i to dawno, ale oddzewu w postaci wprowadzenia tej funkcji nie ma nadal.

        Komentarz


          #5
          Też uważam, że powinna być opcja aby to włączyć!

          Komentarz


            #6
            Koniecznie! Nie kazdy pisze bezwrokowo.....

            Komentarz


              #7
              no i kolejny dowód, że GG zamiast pnąć się w górę, z każdą wersją się stacza....

              Komentarz

              Pracuję...
              X