Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Import archiwum z starego GG do chmury

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Import archiwum z starego GG do chmury

    Witam!
    W GG w przeglądarce przydałaby sie funkcja importu archiwum z pliku do chmury. Najlepiej jakby dało radę z plikami archiwum od GG 7.7 do 10.5 bo wciąż wiele ludzi siedzi na 7.7 np. moi znajomi. Dodatkowo zauważyłem mały błąd otóż, gdy próbuję usunąć wszystkie rozmowy z danym użytkownikiem to po ponownym logowaniu lub odświeżeniu archiwum wracają.

    #2
    odnośnie importu: z GG 7 importujesz do GG11 i ono powinno zaimportować do archiwum online.

    Komentarz


      #3
      To jest dobre, ale jak ktoś chciałby całkowicie przenieść się na wersję web? Ma ona te same funkcje co wersja instalowana. Ja od dłuższego czasu korzystam z GG w przeglądarce i jestem bardzo zadowolony, nowa wersja jest naprawdę rozbudowana i funkcjonalna. Doczekałme się również i archiwum tego mi najbardziej brakowało w webgadu czy gg.pl.

      Komentarz


        #4
        Tworzenie takiej funkcji dla przeglądarkowej wersji GG nie ma sensu - jak ktoś chce koniecznie wyeksportować archiwum na serwery GG, to zainstaluje te nieszczęsne GG i po sprawie
        http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

        Komentarz


          #5
          Może nie mieć sensu, ale tylko na razie nie zapominajmy, że zbliża się era w ,której będą rządzić aplikacje internetowe.
          Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Nie cytujemy poprzedniego posta ;)

          Komentarz

          Pracuję...
          X