Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Import archiwum z starego GG do chmury

Import archiwum z starego GG do chmury

Witam!
    W GG w przeglądarce przydałaby sie funkcja importu archiwum z pliku do chmury. Najlepiej jakby dało radę z plikami archiwum od GG 7.7 do 10.5 bo wciąż wiele ludzi siedzi na 7.7 np. moi znajomi. Dodatkowo zauważyłem mały błąd otóż, gdy próbuję usunąć wszystkie rozmowy z danym użytkownikiem to po ponownym logowaniu lub odświeżeniu archiwum wracają.

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    odnośnie importu: z GG 7 importujesz do GG11 i ono powinno zaimportować do archiwum online.

To jest dobre, ale jak ktoś chciałby całkowicie przenieść się na wersję web? Ma ona te same funkcje co wersja instalowana. Ja od dłuższego czasu korzystam z GG w przeglądarce i jestem bardzo zadowolony, nowa wersja jest naprawdę rozbudowana i funkcjonalna. Doczekałme się również i archiwum tego mi najbardziej brakowało w webgadu czy gg.pl.

Gadu Maniak Awatar SaperR
    Marka tel.
    ZTE
    Model tel.
    Blade
    FW telefonu
    Android 2.3.7
    Tworzenie takiej funkcji dla przeglądarkowej wersji GG nie ma sensu - jak ktoś chce koniecznie wyeksportować archiwum na serwery GG, to zainstaluje te nieszczęsne GG i po sprawie

Może nie mieć sensu, ale tylko na razie nie zapominajmy, że zbliża się era w ,której będą rządzić aplikacje internetowe.
    Ostatnio edytowane przez Qrix ; 19.02.2012 o 13:43 Powód: Nie cytujemy poprzedniego posta ;)

Uprawnienia umieszczania postów