Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gg 11 nie dziala

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    gg 11 nie dziala

    Witam mam problem z gg 11 nie reaguje wogle , nie da sie usunac profilu

    #2
    Jeśli chcesz usunąć profil tylko z komputera to wejdź tu: C:\Users\Nazwa_Twojego_konta_windows\AppData\Local \GG\Profiles i usuń folder odpowiadający profilowi do wywalenia. Nastepnie wejdź: C:\Users\Nazwa_Twojego_konta_windows\AppData\Roami ng\GG\Profiles i również usuń folder odpowiadający profilowi do wywalenia. Oczywiście musisz to zrobić wtedy gdy program gg jest wyłączony. Natomiast Jeśli chcesz całkowicie usunąć konto gg to zaloguj się na www.gg.pl następnie klikasz na gg -> Ustawienia -> moje konto -> Profil -> i na samym dole jest odpowiednia opcja. Jeśli chcesz dokonać czystej reinstalacji programu na kompie to usuwasz foldery gg z tych lokalizacji: C:\Users\Nazwa_Twojego_konta_windows\AppData\Local oraz C:\Users\Nazwa_Twojego_konta_windows\AppData\Roami ng\GG\Profiles A następnie pobierz instalator bezpośrednio ze strony www.gg.pl

    Komentarz


      #3
      mogę odświeżyć temat?
      dziś rano włączyłem komputer i GG 11 nie działa w ogóle. nie chce się w ogóle uruchomić. ani menager profili ani nic.
      opcją jest działające gg 10 ale, wolę 11. robiłem reinstal, czyściłem rejestr ale nic to nie daje.
      macie jakiś pomysł?

      Komentarz


        #4
        Powinno pomuc usunięcie folderów gg z katalogów Local i Roaming według wskazań powyżej, oraz reinstalacja programu (Instalke pobrać z www.gg.pl ). Rejestr to co innego a Katalog z danymi konta w windows gdzie są też dane programu gg to co innego. Oczywiście w rejestrze też są wpisy od programu gg.
        Ostatnio edytowany przez ktocus12; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez PioruN Zobacz posta
          mogę odświeżyć temat?
          dziś rano włączyłem komputer i GG 11 nie działa w ogóle. nie chce się w ogóle uruchomić. ani menager profili ani nic.
          opcją jest działające gg 10 ale, wolę 11. robiłem reinstal, czyściłem rejestr ale nic to nie daje.
          macie jakiś pomysł?
          a jak czyściłeś rejestr? manualnie usuwałeś klucze/wartości czy robiłeś to za pomocą jakiegoś specjalistycznego programu?

          Komentarz


            #6
            używałem programu CCleaner.
            usuwałem też pliki/foldery z miejsc podanych przez poprzednika, ale z folderu roaming nie mogę usunąć ponieważ wyświetla się monit:
            " Nie można ukończyć akcji, ponieważ folder lub plik otwarty jest w innym programie. Zamknij folder lub plik i spróbuj ponownie.
            Zamykałem GG 10, odinstalowałem oba, zamknąłem wszystkie procesy i nic. nie mogę go usunąć.
            Obawiam się, że chyba czeka mnie reinstalka systemu.
            Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #7
              niekoniecznie. Na ten komunikat, o którym piszesz jest remedium w postaci trybu awaryjnego systemu. Po prostu przed wyświetleniem się ekranu loadera windowsa szybko wciśnij F8, wybierz tryb awaryjny (nie wybieraj trybu awaryjnego z wierszem poleceń ani trybu awaryjnego z obsługą sieci), poczekaj aż się odpali (troche to potrwa) i jak już się uruchomi wejdź do folderu 'Roaming' i go wyczyść. Możesz jeszcze raz odpalić CCleaner (na trybie awaryjnym jest obciążenie rejestru wynoszące 5% - może coś usunie czego w zwykłym trybie nie mógł).
              Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez wkurzony Zobacz posta
                niekoniecznie. Na ten komunikat, o którym piszesz jest remedium w postaci trybu awaryjnego systemu. Po prostu przed wyświetleniem się ekranu loadera windowsa szybko wciśnij F8, wybierz tryb awaryjny (nie wybieraj trybu awaryjnego z wierszem poleceń ani trybu awaryjnego z obsługą sieci), poczekaj aż się odpali (troche to potrwa) i jak już się uruchomi wejdź do folderu 'Roaming' i go wyczyść. Możesz jeszcze raz odpalić CCleaner (na trybie awaryjnym jest obciążenie rejestru wynoszące 5% - może coś usunie czego w zwykłym trybie nie mógł).
                sprawdzę to jutro i dam znać

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez PioruN Zobacz posta
                  sprawdzę to jutro i dam znać
                  no i sprawdziłem. niestety mimo włączenia trybu awaryjnego jest nadal ten sam monit. sprawdziłem czego nie da się usunąć i nie da się usunąć folderu ggdrive z głównego folderu GG. wszystko inne się usunęło.
                  przy folderze ggdrive jest ten sam monit, który podawałem wczesniej.


                  EDIT.
                  zainstalowałem po tym od nowa i zaczeło działać. zobaczymy jak długo
                  Ostatnio edytowany przez PioruN; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    #10
                    sprawdziłem u siebie i rzeczywiście - nawet w trybie awaryjnym bez obsługi sieci folderu ggdrive nie można usunąć. Pojawia się monit, że ów katalog jest używany.... na logikę, skoro system ma odcięte wszelkie wyjścia na świat (połączenia internetowe) to nie powinien się łączyć, czyli ggdrive nie powinien być używany. A jednak przez jakiś proces jest używany. Dziwne to. Wg mnie na przyszłość w gg nie ustawiaj automatycznego uruchamiania przy starcie systemu. Wtedy nie będzie żadnych procesów blokujących dostęp do czegokolwiek.

                    Komentarz


                      #11
                      Zacznę od problemu z GG. Rozumiem, że program zupełnie się nie uruchamia. Może nawet widać procesy w menedżerze zadań ale nie widać okna programu.
                      Jeśli z taką sytuacją macie do czynienia warto usunąć katalog profilu. Nie trzeba odinstalowywać GG, wystarczy tylko usunięcie katalogu profilu aplikacji %appdata%\GG.
                      Kolejne uruchomienie programu powinno być prawidłowe.

                      W zakresie usunięcia katalogu ggdrive trzeba wykonać następujące czynności:
                      * odinstalować GG
                      * wykonać restart systemu Windows
                      * po restarcie dokonać usunięcia katalogu, wówczas czynność zakończy się pozytywnie.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X