Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[SUGESTIA] System aktualizacji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Po co system aktualizacji w becie ? Chyba beta oznacza opublikowaną wersję testową, czyli nie musi być menadżera aktualizacji aż do zakończenia bety.

    Komentarz


      #17
      Po pierwsze - sugestia jest dla GG a nie tylko dla bety
      Po drugie - beta na tym polega, że się testuje, jaki sens ma testowanie starej wersji, skoro już dawno wydano poprawioną?

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez ktocus12 Zobacz posta
        Mnie gg11 zaktualizowało się samo, bez klikania prawym przyciskiem, więc chciałbym wiedzieć gdzie przypadkiem kliknąłem.
        Menu GG -> O programie -> tam masz na białym tle logo GG z podpisem "Wersja testowa" i właśnie po kliknięciu PPM na to logo, pojawia się opcja "Pobierz aktualizację"

        Komentarz


          #19
          Wow... znalazłeś metodą prób i błędów czy gdzieś wyczytałeś O_O

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez Shagan Zobacz posta
            Wow... znalazłeś metodą prób i błędów czy gdzieś wyczytałeś O_O
            Metodą prób i błędów

            Komentarz


              #21
              @Shagan : Wcale nie trzeba tego robić, wystarczy włączyć GG na nowo i już zaktualizowany

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez ktocus12 Zobacz posta
                Dlatego zdziwiła mnie informacja FreakLikeMe i zamieściłem post, możne tej osobie chodziło o nie ten komunikator/nie tą wersję i trafiła na złe forum.
                Chodzi mi o GG11. U mnie aktualizacja nie odbyła się automatycznie. Musiałam ściągnąć program na nowo. I nie wiedziałam że trzeba kliknąć PPM.

                Komentarz


                  #23
                  Jest nowa wersja. U mnie jak zwykle się nie zaktualizowało samo, nawet metoda z PPM nie działa...musiałam pobrać na nowo instalację z beta.gg.pl i dopiero teraz mam najnowszą wersję. Musze ciagle sledzić czy aby nie jest jakas aktualizacja dostępna.

                  Komentarz


                    #24
                    Ja takiego problemu nie miałem, a jak nie wykryje, to restart gg wystarczy

                    Komentarz


                      #25
                      Są gdzieś informację, jaka jest obecnie aktualna wersja? U mnie nie działa ani autoaktualizacja, ani klikanie prawym przyciskiem. Muszę ręcznie ściągać nową wersję.

                      Komentarz


                        #26
                        https://im-updates.gg.pl/updates/ver...svc/locale,pl/
                        Tutaj masz info o najnowszej wersji.
                        I z tego co widzę, to komunikaty o dostępnych aktualizacjach w GG będą.
                        Ostatnio edytowany przez SaperR; [ARG:4 UNDEFINED].
                        http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

                        Komentarz


                          #27
                          Automatycznie się nie aktualizuje, posiadam wersję 11.0.0.6174, po wejściu w "o programie" kliknięciu PPM pokazuje się pobierz aktualizację - ale to też nie działa. Właśnie zerkam że już wyszła nowa beta, kilkukrotne uruchomienie programu nie daje rezultatu, nie aktualizuje się i już.
                          Ostatnio edytowany przez bartekk74; [ARG:4 UNDEFINED].

                          Komentarz


                            #28
                            Jak już sobie klikniesz na "pobierz aktualizację" to odczekaj 5 minut a następnie wyłącz i po chwili włącz ponownie gg. Jak po kliknięciu na to odrazu będziesz wyłączał i włączał program, to przecież ta aktualizacja nie zdąży się ściągnąć. Żaden pasek postępu pobierania się nie wyświetli, dopiero później przy instalacji.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X