Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy mogę przeniesc archiwum z jednego nr gg na drugi nr gg - wersja gg 10

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Czy mogę przeniesc archiwum z jednego nr gg na drugi nr gg - wersja gg 10

    Witam - mam pytanie -uzywam gg w wersji 10 i musiałem zmienic nr gg na inny, nowy numer. Zalezy mi jednak na tym aby przegrac archiwum ze starego nr gg i podłaczyc do nowo utworzonego. Czy jest taka mozliwosc? Przegladałem forum i nie zauważyłem takiego tematu do tej pory. Dziekuje bardzo za pomoc.

    Marcin

    #2
    Możesz skopiować plik archive.db z jednego profilu do drugiego, ale gwarancji nie ma, że zadziała to poprawnie. Pliku szukaj w folderze %appdata%\Gadu-Gadu 10\

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez marcinxxx Zobacz posta
      Witam - mam pytanie -uzywam gg w wersji 10 i musiałem zmienic nr gg na inny, nowy numer. Zalezy mi jednak na tym aby przegrac archiwum ze starego nr gg i podłaczyc do nowo utworzonego. Czy jest taka mozliwosc? Przegladałem forum i nie zauważyłem takiego tematu do tej pory. Dziekuje bardzo za pomoc.

      Marcin
      Probowałem juz tak zrobic i nic to nie dało, Czy dane archiwum (plik Archive.db) nie jest powiazane z konkretnym nr gg i do innego nie pasuje przypadkiem? Czy to ktos sprawdzał?

      Komentarz


        #4
        Musi to być ten sam numer GG - nie przeniesiesz archiwum z jednego numer GG na drugi.

        Komentarz

        Pracuję...
        X