Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sortowanie kontaktów przy wyłączonej opcji "pokazuj grupy"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Sortowanie kontaktów przy wyłączonej opcji "pokazuj grupy"

    Na jakiej zasadzie układane są kontakty na liście bez opcji pokazuj w grupach ? Chodzi mi o sytuację przedstawioną w załączniku. Kontakty dostępne są na górze nie ważne jaki status i tak powinno być, ale dlaczego jeden kontakt przy statusie zajęty i Blip, Infobot i Gry są na dole? Czy nie lepiej, aby kontakty były poukładane wg alfabetu albo wg statusu? Bo to trochę nielogiczne dla mnie.
    Załączone pliki
    sigpic

    FAQ- GG10/8 ______ FAQ- MGG

    #2
    Kolejność:
    1. Ulubione (grupa Ulubione)
    2. Pozostałe
    3. Zablokowane (grupa Ignorowani)
    4. Boty (grupa Pomocnicy)

    Komentarz


      #3
      Ok, tylko, że ja wszystkie kontakty mam w 1 grupie stworzonej przeze mnie jakiś. Ani w pomocnikach, ani w ulubionych nie mam nikogo. A ostatni kontakt sam raczej do grupy "pomocnicy" się nie dodał.
      sigpic

      FAQ- GG10/8 ______ FAQ- MGG

      Komentarz


        #4
        zrestartuj GG i zobacz czy nadal tak jest. Ktoś zgłaszał problemy z sortowaniem listy

        Komentarz


          #5
          Restartowałem, bez zmian. Znaczy wiesz problem nie dotyczy grupy. Jaki jest sens ustawiania kontaktów, żeby nie pokazywały się w grupach a potem ustawiały wg kolejności grup? Od tego powinna być kolejność alfabetyczna dla wszystkich kontaktów
          sigpic

          FAQ- GG10/8 ______ FAQ- MGG

          Komentarz


            #6
            zgadza się, ale właśnie dlatego nie musisz trzymać botów w grupie "Pomocnicy" dzięki czemu nie będą na samym końcu s

            Komentarz


              #7
              tyle, że ich tam nie ma. Jest tylko jedna grupa z kontaktami
              sigpic

              FAQ- GG10/8 ______ FAQ- MGG

              Komentarz


                #8
                ale ustawienie "Nie pokazuj grup" nie pokazuje grup - nie usuwa ich, one nadal są, tylko się nie wyświetlają. Coś jak na mobilnym GG masz od zawsze

                Komentarz

                Pracuję...
                X