Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Linki w opisach.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Linki w opisach.

    Witam, proponuję dać możliwość uruchamiania linków. Czasami koledzy dają linki z YT i co mi z tego, że pisze sobie adres jak nie zapamiętam tego na pamięć, a nie ma możliwości, żeby po prostu klikając w ten link on się otwierał tak jak na kompie.

    Nie wiem jak można takiej opcji nie wprowadzić, ale to już nie będę się wypowiadał, bo to żenada jest. Na kompie przesiadłem się na WTW, niestety w telefonie muszę mieć GG. Niech się Ci zacni programiści ogarną i wprowadzą to co chcą użytkownicy, a nie to co oni. Pozdrawiam i przepraszam za wypowiedź, ale szlak mnie trafia za przeproszeniem przy Tym nowym GG. Nikt mi nie karze z niego korzystać, ale wygląd bardzo mnie przyciągnął i po prostu GG8 czy GG10 mi nie pasuje.

    #2
    Oczywiscie, ze sa linki. Trzeba troche pomyslec...


    Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

    Komentarz


      #3
      Przecież linki w GG na Androida są klikalne...

      Komentarz


        #4
        A tak, nie wpadłem na taki głupi pomysł, żeby to chować w zakładce kontaktu Zamiast na głównej liście kontaktów.

        Komentarz


          #5
          Nie ma tego na liście kontaktu, żeby przypadkiem nie kliknąć w link, gdy chcesz otworzyć rozmowę z danym kontaktem.

          Komentarz


            #6
            Ale mogłoby to ustawić tak, że byłoby trzeba przytrzymać chwilkę na tym linku i wyskoczyła by opcja otwórz link, kopiuj opis Według mnie tak byłoby lepiej, no ale to moje zdanie

            Komentarz


              #7
              Można?
              http://iv.pl/images/56177826414474655867.png

              Komentarz


                #8
                PerQ - Ja nie mówię, że nie można kopiować. Mi chodzi o wygodę.

                Komentarz


                  #9
                  No kurde... Da sie przecież

                  Wytaptane z Ace'a za pomocą aplikacji TapaTalk2

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X