Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Nie łączy się GG

Witam, mam podobny problem, najnowsze gg nie chce się połączyć z serwerem w normalnej wersji desktopowej windows 8 64bit (komunikat logowania), natomiast w wersji modernui działa ok. Wersja 10.5 co jakiś czas łączy się poprzez wersję destopową (standardowy pulpit windows). Zapora i antywirus wyłączone.

@tomik77 sugeruję abyś spróbował dodać GG do wyjątków lub programów mających dostęp do połączenia internetowego. Rozumiem, że piszesz o GG11, które się nie łączy, gdy GG10.5 nawiązuje już połączenie?

Cytat Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
    axxman, podaj mi proszę przez PW adres email, z którego pisałeś wiadomość.
    Czy tam są u was jakieś problemy z wysyłaniem wiadomości na pocztę o2.pl? Ponoć dwukrotnie już dostałem odpowiedź na konto email na tym serwisie i pomimo sprawdzania folderu spam nic tam od was nie znalazłem... coż czekam dalej (może minus/myślnik - w adresie email przestał być dostrzegany?)

PS na wp też sprawdzałem na wszelki wypadek. w emailu z 28 grudnia podałem również adres na wp.
    Ostatnio edytowane przez axxman ; 12.01.2013 o 11:17

Banned
    Marka tel.
    Alcatel
    Model tel.
    OT 991D
    FW telefonu
    DXM 9
    typowe olewactwo ze strony 'administracji' GG Network.......

Mój problem został rozwiązany, GG znów działa dzięki pomocy administracji gg. Cel osiągnięty aczkolwiek zbyt dużym kosztem czasu mojego jak i administratorów. System automatycznego odzyskiwania hasła chyba się nie sprawdził w tym przypadku.
    Dziękuję

Marka tel.
    samsung
    Model tel.
    galaxy SII
    FW telefonu
    Android
    to może napisz co administracja gg zrobiła i jak CI pomogła bo ja nie mogę zalogować się za pomocą komunikatora - aplikacji pod winzgrozę natomiast przez gg.pl rozmawiam bez problemu.

Paulina
    Go
    Axxman miał problem z hasłem, stąd udostępniliśmy możliwość jego zmiany. Określ proszę co dzieje się u Ciebie przy próbie zalogowania, jaki pojawia się komunikat, jakiej wersji GG używasz.

Uprawnienia umieszczania postów