Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Usunięcie starego numeru

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Usunięcie starego numeru

    Witajcie!
    Mam problem w nowym GG. Podczas uruchamiania pokazuje mi listę profili, na której widnieje mój aktualny numer (i z nim mogę zrobić co mi się żywnie podoba) oraz numer stary (z dopiskiem "Z GG 10"). Uruchomiłem stary profil, usunąłem go, jednakże dalej wyświetla się on na liście profili. Nie mogę wykonać na tym profilu jakiejkolwiek operacji (PPM nie reaguje, nie ma ikonki ustawień). Chciałbym usunąć ten profil z listy kontaktów i włączyć automatyczne logowanie na nowy numer bez pokazywania listy profili. Coś czuję, że trzeba będzie pogrzebać się w plikach. Może ktoś wie jak to naprawić?
    Z góry dzięki problem.png

    #2
    Foldery profili gg11 są w dwóch miejscach, w tym: C:\Users\Twoja_Nazwa_Użytkownika_Windows\AppData\L ocal\GG\Profiles oraz w tym: C:\Users\Twoja_Nazwa_Użytkownika_Windows\AppData\R oaming\GG\Profiles Oczywiście usunąć poszczególne foldery profili z obu lokalizacji musisz przy wyłączonym programie gg. Moim skromnym zdaniem należy jeszcze usunąć pozostałości po starszych wersjach gadu-gadu. Usuń po prostu całe foldery gadu-gadu (Z numerami lub bez) z katalogów Local oraz Roaming (Patrz powyżej). Tylko nie usówaj całych folderów gg.
    Ostatnio edytowany przez ktocus12; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Wystarczyło usunąć stary folder gadu-gadu 10 z folderu C:\...\Roaming\... Wielkie dzięki za pomoc!
      Wątek do zamknięcia

      Komentarz


        #4
        Tak, to częsty problem. Faktycznie wystarczy tylko takie działanie...
        Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].
        filmy online

        Komentarz

        Pracuję...
        X