Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czaty na GG od GG Networks

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Czaty na GG od GG Networks

    Chce zlozyc skarge na kolesia o nicku: <Pa3tryś_TheWanted>

    Koles nie ma za grosz kultury do innych, kazdego wyzywa a kobiety wyzywa os suk. Przyklady sprzed chwili:
    <Pa3tryś_TheWanted> Pisda przysła i kłótnie robi
    <Pa3tryś_TheWanted> Glupia Pisda
    <Pa3tryś_TheWanted> Dobrze ze tu nie wchodzisz Pisdo
    <Pa3tryś_TheWanted> Ssij mi pale
    <Pa3tryś_TheWanted> Czuje ze jestes Qurwa

    Mysle ze tyle wystarczy, moge w razie czego podac jego numer gg na pw adminowi.
    logi mozecie sprawdzic, koles przegina.

    #2
    To czaty od GG Networks nie są ocenzurowane? O.o I dlaczego GG nie zrobi coś takiego jak obsługa czatu?(oczywiście rzetelna). Pamiętajmy, że skrypt to tylko program i wszystkiego nie wychwyci. Ludzie zawsze coś ominą.
    Ostatnio edytowany przez Wazniak96; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Jak powstawaly te czaty to rozmawialem z 1 programista o zrobienie obslugi. Jego odpowiedz to: robimy inteligentne czaty w pelni automatyczne. Nie potrzeba obslugi

      Komentarz


        #4
        Przykład "wiem wszystko, jestem bogiem". Program nie zastąpi człowieka. Widać takie osoby spotyka się również w korporacjach.

        Komentarz


          #5
          Ludzie, CzatyGG nie są stawiane przez GGNETWORK(oprócz kilku np. 401) tylko przez ludzi.
          Ostatnio edytowany przez Dawidashhek; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #6
            Widzę, że nie ogarniasz chłopie. Właśnie chodzi o te czaty jak to napisałeś "np. 401". To są właśnie czaty od GGNetworks. PS: Nie jesteś pierwszym i ostatnim, który ma cenzora(nie trzeba dużymi)... Nie ma się czym chwalić. Standard. Do tego BotApi nie służy do wysyłania wiadomości na czat(od tego jest komunikator) tylko do stworzenia bota według naszego upodobania. Chodzi tu o interakcje gg <--> skrypt użytkownika. Dodam tylko jeszcze, że nie musisz tutaj raczej tłumaczyć co to BotApi bo raczej każdy to wie. A jak nie to dokładnie opisane jest to na stronie boty.gg.pl.
            Ostatnio edytowany przez Wazniak96; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #7
              My sobie tu gadamy, a GG Networks nie reaguje

              Komentarz


                #8
                Dział botów ogólnie ostatnio nie reaguje na żadne maile, skargi itp

                Komentarz


                  #9
                  Czyżby totalna olewka sprawy?
                  Może już nie chcą rozwijać projektu BotAPI ?
                  Już niedługo...

                  Komentarz


                    #10
                    Być może, chodź wątpię bo cieszy się raczej dużą popularnością. Może poprostu mają sporo innej roboty i nie mają czasu albo mają dość tej dziecinady. Piszą skargi a nawet jaiejś oficjalnej formy nie potrafią utrzymać. Mam podobnie na bocie. Jak by to pisały dzieci z 6 kl.

                    Komentarz


                      #11
                      Co do skargi należy napisać na http://boty.gg.pl/kontakt/
                      Podać tam dokładną datę wraz z godziną kiedy tan incydent miał miejsce numer bota nick tej osoby czasami odpowiedz może przyjść po kilku dniach ale napewno dostaniesz
                      CzatGG: Kliknij!
                      Moje GG: Kliknij!

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez MKevas Zobacz posta
                        Chce zlozyc skarge na kolesia o nicku: <Pa3tryś_TheWanted>

                        Koles nie ma za grosz kultury do innych, kazdego wyzywa a kobiety wyzywa os suk. Przyklady sprzed chwili:
                        <Pa3tryś_TheWanted> Pisda przysła i kłótnie robi
                        <Pa3tryś_TheWanted> Glupia Pisda
                        <Pa3tryś_TheWanted> Dobrze ze tu nie wchodzisz Pisdo
                        <Pa3tryś_TheWanted> Ssij mi pale
                        <Pa3tryś_TheWanted> Czuje ze jestes Qurwa

                        Mysle ze tyle wystarczy, moge w razie czego podac jego numer gg na pw adminowi.
                        logi mozecie sprawdzic, koles przegina.
                        Kolego, takich użytkowników jest dziesiątki. Albo klną (omijając bota pilnującego), albo spamują wysyłając wiadomości z dużą ilością enterów, pytajników emotikon lub po prostu kopiując teksty innych użytkowników. Dajmy na to przykład:
                        Zamieszczone przez Czat gg mazowieckie
                        <alvaarezz_routhe?nford> <dj_alvaareez_rou?thenford> <dj_alvaareez_rou?thenford> <alvaarezz_routhe?nford> <alvaarezz_routhe?nford>d> <alvaarezz_routhe?nford> <alvaarezz_książę?> <alvaarezz_książę?> Bałkańska w żyłach płynie krew
                        Kobiety, wino, tanieć, śpiew
                        Zasady proste w życiu mam
                        Nie rób drugiemu tego czego ty nie chcesz sam!
                        Łopa!

                        Muzyka, przyjaźń, radość, śmiech
                        Życie łatwiejsze staje się
                        Przynieście dla mnie wina dzban,
                        Potem ruszamy razem w tan.

                        Będzie, będzie zabawa!
                        Będzie się działo!
                        I znowu nocy będzie mało.
                        Będzie głośno, będzie radośnie
                        Znów przetańczymy razem całą noc
                        Łopa! hej!
                        /2x

                        Orkiestra nie oszczędza sił
                        Już trochę im brakuje tchu
                        Polejcie wina również im, łopa!
                        Znów na parkiecie będzie dym

                        Bałkańskie rytmy, Polska moc
                        Znów przetańczymy całą noc
                        I jeszcze jeden malutki wina dzban
                        I znów ruszymy razem w tan

                        Będzie, będzie zabawa!
                        Będzie się działo!
                        I znowu nocy będzie mało.
                        Będzie głośno, będzie radośnie
                        Znów przetańczymy razem całą noc
                        Łopa! hej!
                        ALVAAREZZ rządzi!! . ALVAAREZZ rządzi!! :] więcej info na www.ALVAAREZZrzą?dzi.pl
                        <alvaarezz_routhe?nford> H nnbn n bn 26 wrz, 11:36
                        <Fajny_Chłopak> Deathwish Dziekuje
                        <alvaarezz_routhe?nford> <alvaarezz_routhe?nford> <dj_alvaareez_rou?thenford> <dj_alvaareez_rou?thenford> <alvaarezz_routhe?nford> <alvaarezz_routhe?nford>d> <alvaarezz_routhe?nford> <alvaarezz_książę?> <alvaarezz_książę?> Bałkańska w żyłach płynie krew
                        Kobiety, wino, tanieć, śpiew
                        Zasady proste w życiu mam
                        Nie rób drugiemu tego czego ty nie chcesz sam!
                        Łopa!

                        Muzyka, przyjaźń, radość, śmiech
                        Życie łatwiejsze staje się
                        Przynieście dla mnie wina dzban,
                        Potem ruszamy razem w tan.

                        Będzie, będzie zabawa!
                        Będzie się działo!
                        I znowu nocy będzie mało.
                        Będzie głośno, będzie radośnie
                        Znów przetańczymy razem całą noc
                        Łopa! hej!
                        /2x

                        Orkiestra nie oszczędza sił
                        Już trochę im brakuje tchu
                        Polejcie wina również im, łopa!
                        Znów na parkiecie będzie dym

                        Bałkańskie rytmy, Polska moc
                        Znów przetańczymy całą noc
                        I jeszcze jeden malutki wina dzban
                        I znów ruszymy razem w tan

                        Będzie, będzie zabawa!
                        Będzie się działo!
                        I znowu nocy będzie mało.
                        Będzie głośno, będzie radośnie
                        Znów przetańczymy razem całą noc
                        Łopa! hej!
                        ALVAAREZZ rządzi!! . ALVAAREZZ rządzi!! :] więcej info na www.ALVAAREZZrzą?dzi.pl
                        ja
                        www.alvaarezz.qp?.je.ne
                        To tylko jeden tekst. Całość możecie sobie przeczytać na: http://myphotoblog.3owl.com/wp-conte...godz-10.53.txt
                        Wysłałem już maila w tej sprawie do Administracji czatu, ale skoro już jest temat na forum, to również tu proszę o interwencję u moderatorów by zaczęli interesować się tym, co dzieje się na czacie, a jeśli moderatorzy nie chcą lub nie mają czasu, to możecie powołać nowych moderatorów (np założyć temat na forum, gdzie będą się zgłaszali osoby chętne do moderowania).
                        Zamieszczone przez MKevas Zobacz posta
                        Jak powstawaly te czaty to rozmawialem z 1 programista o zrobienie obslugi. Jego odpowiedz to: robimy inteligentne czaty w pelni automatyczne. Nie potrzeba obslugi
                        Taaak. te boty są bardzo inteligentne. Widać po tym, że ludzie co chwila piszą (przepraszam za wulgaryzmy, ale używam ich w celu zacytowania): "qrwa, hój, kurrwa, ja pierrdole", a bot w ogóle nie reaguje. Ponadto bot jest nie dość, że nie skuteczny, to jeszcze porządni ludzie dostają ostrzeżenia za napisanie np. "prokurator" albo "zako****e". Liczę na to, że w końcu ktoś zainterweniuje i postawi ten czat na nogi i zamiast głupiego bota (bo człowiek zawsze pokona takiego bota) utworzą rangi moderatorów, którzy się zajmą czatem, bo cytując wielu użytkowników czatu: "Czat schodzi na psy". Pozdrawiam.
                        Ostatnio edytowany przez tuomas; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz


                          #13
                          Konwersacja była na ten temat dość burzliwa już chwilę temu. Admin GG stworzył nawet głosowanie czy admini mają być widoczni czy nie. W każdym razie GG jak prawie zawsze zostawił temat i dalej pozwala na ten syf. GG upada.

                          Ja tam jestem nawet za tym, żeby pozwolili jakiejś dobroczynnej osobie edytować tego bota cenzorującego, bo jak widać GG nie ma czasu się z tym bawić, a ktoś dla zabawy z nudy mógłby to poprawić. Na pewno ktoś by się tym zajął. Wystarczy okazać chęć do współpracy.

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
                            Ja tam jestem nawet za tym, żeby pozwolili jakiejś dobroczynnej osobie edytować tego bota cenzorującego, bo jak widać GG nie ma czasu się z tym bawić, a ktoś dla zabawy z nudy mógłby to poprawić. Na pewno ktoś by się tym zajął. Wystarczy okazać chęć do współpracy.
                            Ja tam mogę się tym zająć. Znam się trochę na php, i jeśli to działa tak, jak myślę, to spokojnie dałbym sobie z Tym radę.
                            Ale jednak prościej byłoby dać najkulturalniejszym i najaktywniejszym rangę moderatora, i dodatkowo komendę "/wulgaryzm kurrwa", która dodałaby to słowo "k..." do bazy danych, skąd pobierane by były wszystkie wulgaryzmy.

                            Komentarz


                              #15
                              Trochę to raczej mało. Do tego wątpię, a żeby czaty od GG były w PHP.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X