Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czaty na GG od GG Networks

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Ważniak. Przejrzyj sobie bibliotekę BotAPI Masz tam do wyboru albo pythona albo php. Z resztą był temat na forum o tym (http://forum.gg.pl/showthread.php?11...C5%82o%C5%BCyc) więc przypuszczam i oficjalny czat gg jest pisany w php A "trochę" to wystarczająco by zedytować lub napisać kilka linijek Sam zajmuję się edycją skryptu czatu opartego na php i idzie mi całkiem nieźle ;P

    Komentarz


      #17
      Nawiązując do swojej wypowiedzi trzy posty wyżej:
      Znalazłem i zmodyfikował prosty skrypt, którego używam na swoim czacie:
      $file_wulg = file("http://taiteeni.blutu.pl/czat/skrypty/aktywny/wulgaryzmy.txt"); //plik z wulgaryzmami
      $ile = count($file_wulg);
      for($i=0; $i<$ile; $i++){
      $file_wulg[$i] = trim($file_wulg[$i]);
      }
      foreach($file_wulg as $wulgaryzm){
      if (strstr($cenzurka,$wulgaryzm)){ //$cenzurka - wypowiedź użytkownika
      $M->setRecipients($numergg);
      $M->addBBcode('[CZAT]: Badz taka/i mila/y i nie uzywaj wulgaryzmow.');
      $P = new PushConnection($numer_bota, $login_bota, $haslo_bota);
      $P->push($M); // wysłanie wiadomości do osoby która użyła wulgaryzmu.
      $M->clear();
      $wulgaryzm = trim($wulgaryzm);
      $cenzurowanie = str_repeat("*", strlen($wulgaryzm));
      $wyslane= str_replace($wulgaryzm, $cenzurowanie, $cenzurka); //zamiana wulgaryzmu na gwiazdkę
      rozmowa2(nazwa_nicku(), $wyslane); // funkcja wysyłająca ocenzurowaną rozmowę
      die();
      }
      }
      Skrypt "przeczesuje" wypowiedź użytkownika, i jeśli jest w niej wyraz z pliku wulgaryzmy.txt to zastępuje go gwiazdkami.

      Można go łatwo przerobić, i zamiast gwiazdek $cenzurowanie = str_repeat("*", strlen($wulgaryzm)); można wstawić np.: $cenzurowanie = '[CENZURA]';.

      Skrypt daję przede wszystkim po to, by serwis GG mógł go wykorzystać w swoim czacie. Ale inni użytkownicy też mogą z niego korzystać

      Plik ze zmodyfikowanymi wulgaryzmami można znaleźć tutaj
      Ostatnio edytowany przez tuomas; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dodanie linku

      Komentarz


        #18
        szczerze ? bez sensu
        CzatGG: Kliknij!
        Moje GG: Kliknij!

        Komentarz


          #19
          Kod jest mocno przesadzony co do rozbudowania. Cały kod można zawinąć do 5 linijek, a nie prawie 20... Do tego każdy początkujący jest w stanie napisać podobny kod. To nic trudnego. Stąd moje głębokie zdziwienie dlaczego próbujesz podsuwać kod programistą GG

          PS: Używaj znaczników PHP ...

          Komentarz

          Pracuję...
          X