Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomocy !

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pomocy !

    Witam potrzebuje od was pomocy jestem posiadaczem 2 telefonów Sony Ericsson w595s oraz myPhone 8920 MARK PRO , gdy pobieałem mobilne gg ze strony http://m.gg.pl/pobierz na Sony Ericssonie to siągał w wersji ".jar" a na myPhone w wersji "jad" i gdy chcę zainstalować na myPhone wyskakuje błąd i nie mogę niczego z wersji "jad" na nim instalować , znależy mi żeby mieć to GG na myPhone poniewarz posiada on Wi-Fi . Czy ma ktoś może instalke MGG w wersji "jar" ?? Z góry dziękuje .

    #2
    Może masz zablokowane instalowanie aplikacji? Posiadam myPhone 9015 VerePRO TV i musiałem zmienić w ustawieniach aplikacji

    Komentarz


      #3
      Hymm podam ci jaki błąd mi wyskakuje może będziesz wiedział co zrobić "The java AP cannon be verifed" albo "File to opertion system connection" nie wiem za bardzo o co może chodzić dodam że piliki "jar" mi normalnie instaluje . Z góry dzięki za pomoc

      Komentarz


        #4
        Jeśli pobierałeś plik bezpośrednio ze strony, która została wskazana na telefon (za pośrednictwem opcji idź do strony), to powinien się on pobrać prawidłowo. Sprawdź, czy na telefonie jest ustawiona poprawna data i godzina. Program ma certyfikat i w przypadku nieprawidłowego czasu nie zostanie on poprawnie zweryfikowany. Jeśli wskazane okoliczności były poprawne może to być związane z samym oprogramowaniem Java wykorzystywanym przez ten telefon.

        Komentarz

        Pracuję...
        X