Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Korzystanie z dysku w chmurze przeznaczonego na muzykę na Windows 8

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Korzystanie z dysku w chmurze przeznaczonego na muzykę na Windows 8

    Czuję się oszukany, bo nie widzę możliwości wgrania piosenki na obiecany dysk w chmurze 5GB. Korzystam z wersji na kafelek: Bez tytułu.png

    Będę wdzięczny za pomoc.

    #2
    GG Dysk obsługiwany jest obecnie przez klientów GG na Windows, Windows Phone, Android, iOS i webowego. GG dla Windows RT nie obsługuje GG Dysku jak i jeszcze wiele innych rzeczy.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
      GG Dysk obsługiwany jest obecnie przez klientów GG na Windows, Windows Phone, Android, iOS i webowego. GG dla Windows RT nie obsługuje GG Dysku jak i jeszcze wiele innych rzeczy.
      Jestem przecież użytkownikiem Windows'a 8 Pro na PC. Jeśli o to Ci chodziło, to będzie coś z tym zrobione?

      Komentarz


        #4
        To zainstaluj GG 11 w którym jest GG Dysk.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
          To zainstaluj GG 11 w którym jest GG Dysk.
          Wersja Desktop, ma się rozumieć? Nie będzie to kolidowało z kafelkową wersją?

          Komentarz


            #6
            Nie, nie będzie. Ja mam zainstalowane obie wersje. Jeśli się wylogujesz z kafelkowej wersji, to na pewno gg11 nie zaszkodzi

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez ktocus12 Zobacz posta
              Nie, nie będzie. Ja mam zainstalowane obie wersje. Jeśli się wylogujesz z kafelkowej wersji, to na pewno gg11 nie zaszkodzi
              Okej, dzięki - działa wszystko git, ten dysk w chmurze to prawdziwa rewelacja.

              Komentarz

              Pracuję...
              X