Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyłączenie pobierania poczty z zewnętrznych kont

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wyłączenie pobierania poczty z zewnętrznych kont

    Witam, dostałem kilka dni temu maila, że wyłączacie pobieranie. Okej, mogę zalogować się ponownie, jednak dwóch kont nie mogę włączyć ponownie. Czy ktoś jest w stanie to naprawić? Bo co takie beznadziejne wyłączanie?

    #2
    No [****] zrobiłem nowe konto gg i nawet nie ma opcji dodania takich kont. Gratuluję ..... teraz poczta gg nie nadaje się do niczego .... brawo
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ale poziom języka nie musi iść w parze z poziomem dyskusji.

    Komentarz


      #3
      no proszę - kolejny nieprzemyślany ruch GG Network.....

      Komentarz


        #4
        pokaż screena wiadomości jaką dostałeś na maila.

        Komentarz


          #5
          http://i.imgur.com/5sWtb.png - Takie coś zostało wysłane do każdego z poczty gg

          Komentarz


            #6
            Z tego maila wynika, że możecie wznowić usługę. I rozumiem, że problem polega na tym, że nie możecie usługi wznowić?

            Komentarz


              #7
              Qrix - czytaj ze zrozumieniem i wyciągaj wnioski......

              Komentarz


                #8
                Po ponownej aktywacji konta zewnętrznego proszę jakiś czas odczekać (ok. 1h), by najnowsze wiadomości zostały przesłane. Jeśli to nie pomoże, proszę edytować ustawienia konta zewnętrznego i sprawdzić ich poprawność. Na chwilę obecną opcja dodawania nowych kont zewnętrznych została wyłączona.

                Komentarz


                  #9
                  hehe - takie posty jak ten powyżej mnie śmieszą..... Paulino piszesz tak, że sama sobie przeczysz.....
                  każesz odczekać godzinę (a czemu nie np 1 dzień albo tydzień?) na synchronizację serwerów, które aktualizują się niemal natychmiast. Na koniec piszesz, że usługa dodawania nowych zewnętrznych kont (w tym usługa synchronizacji, jako że jest to tzw usługa zależna) została wyłączona. To w końcu jak jest?
                  Ostatnio edytowany przez wkurzony; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    #10
                    A Qrixa prosiłeś o czytanie ze zrozumieniem Napiszę zatem innymi słowami: jeżeli nie masz dodanej żadnej poczty zewnętrznej - na chwilę obecną jej nie dodasz. Jeżeli masz dodaną, ale dezaktywowaną, aktywuj ją proszę i odczekaj około 1h (nie tydzień) na ściągnięcie maili. Jeżeli maile nie przyjdą, sprawdź proszę ustawienia konfiguracyjne poczty.

                    Komentarz


                      #11
                      widzę, że się nie dogadamy - ja o czym innym Ty o czym innym.....

                      trudno. Widocznie tak ma być

                      Komentarz


                        #12
                        Czyli widzę, że pora poszukać innej poczty.
                        Mam jeszcze pytanie, te dwa konta, które nie dały się aktywować ponownie, przy próbie edycji konta nie mają hasła. Czy macie je może gdzieś zapisane w bazie i można je odzyskać?

                        Komentarz


                          #13
                          Może zrobię mały offtopic, ale mam pytanko . Wyłączenie opcji dodawania nowych kont jest chwilowe, czy na stałe z tego rezygnujecie?

                          Komentarz


                            #14
                            Opcja ta została wyłączona. Rozważamy jednak możliwość wprowadzenia zbliżonych rozwiązań.

                            Komentarz


                              #15
                              Jak Dodac Konto Zewnetrzne w Poczcie GG?

                              Hej borykam sie ostatnio z problemem. A mianowicie chce dodac Zewnetrznego Emaila do swojego GG na kompie, ale tam niema nic do wyboru jesz lsita emaili Kont, Konto Glowne email GG. I nizej Konta zewnetrzne - Brak kont zewnetrzbnych. Wiec pytanie brzmi jak moge dodac emaila np z o2 do gg?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X