Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kilka pytań

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kilka pytań

    1. Polchat.pl zlikwidowany (wbrew sprzeciwom użytkowników, w końcowej fazie 'życia' portalu brak pomocy technicznej),
    2. Fora.pl - serwis działa, aczkolwiek jego cały 'support' ma go w dupie, forum.fora.pl (nieoficjalne forum Helpdesk) - ani jedna osoba nie jest z GG.PL

    ZERO ODEZWU NA MAILE DO 'ADMINISTRACJI' (PW ANI ZWYKŁY), FIRMA GG MA W WIELKIM ROWIE TYCH KTORZY TAK NAPRAWDE PRZYCZYNILI SIĘ DO ROZWOJU SERWISU (LUB ICH SUB-SERWISÓW) CZYLI UŻYTKOWNIKÓW.

    ładnie to tak traktować userów?

    #2
    może do ciężkiej cholery by mi jakiś 'developer' lub chociaż 'admin' tego forum odpisał? Wiem, że jest weekend, ale nie odpowiadanie na pytania to jest olewanie ludzi, a tego nie lubię. A może w/w grupy to czytały tylko się wstydzą przyznać mi rację. Jak jest?
    A może to forum to - podobnie jak forum.fora.pl - jedna wielka ściema ??? Na to wygląda
    Ostatnio edytowany przez wkurzony; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Mi odpisuja na fora.pl . Moze cb ktos nie lubi

      Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

      Komentarz


        #4
        Widzisz... bo akurat to jest oficjalne forum serwisów GG Network, a tamto forum o którym wspominasz jest forum nieoficjalnym, prywatnym. Podobnie społeczność Polchatu, która miała własne forum, również nieoficjalne. Trudno żeby pracownicy GG Network skanowali sieć w poszukiwaniu nieoficjalnych for i jeszcze się na nich udzielali.

        Zapraszamy userów z fora.pl do działu Inne serwisy GG Network. Jeśli będzie duże zainteresowanie z pewnością powstanie dedykowany dział. Póki co nie ma takiej potrzeby (być może właśnie z uwagi na fakt, że userzy szukają pomocy w nieoficjalnych forach).

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
          Widzisz... bo akurat to jest oficjalne forum serwisów GG Network, a tamto forum o którym wspominasz jest forum nieoficjalnym, prywatnym. Podobnie społeczność Polchatu, która miała własne forum, również nieoficjalne. Trudno żeby pracownicy GG Network skanowali sieć w poszukiwaniu nieoficjalnych for i jeszcze się na nich udzielali.

          Zapraszamy userów z fora.pl do działu Inne serwisy GG Network. Jeśli będzie duże zainteresowanie z pewnością powstanie dedykowany dział. Póki co nie ma takiej potrzeby (być może właśnie z uwagi na fakt, że userzy szukają pomocy w nieoficjalnych forach).
          Qrix.... ok - forum nieoficjalne, ale skoro na tamtym forum są/byli udzie podający się za pracowników GG Network, to powinni poważnie traktować userów. Nie uważasz?
          Po drugie - skoro serwis fora.pl został kupiony przez GG Network to firma powinna dbać o jego rozwój i świadczyć wszelkie usługi (w tym support).
          No niestety - firma GG Network serwis fora.pl sobie zupełnie olała (zero, jakichkolwiek innowacji, proponuje zobaczyć sobie stronę główną fora.pl dział aktualności), ciągłe awarie, itp. Sam wysłałem na fora@fora.pl kilkadziesiąt maili z których tylko dwa doczekały się odpowiedzi. I to takiej, z której nic nie wynikało.

          Skoro firma nie chce dbać o serwis fora.pl to niech udostępnią bazę danych for (jest pare bardzo aktywnych for) a sam serwis niech zlikwidują.....

          Tak jak jest teraz to jest kpina jakaś.

          Natomiast co do tego zdania
          Trudno żeby pracownicy GG Network skanowali sieć w poszukiwaniu nieoficjalnych for i jeszcze się na nich udzielali.
          wróć do początku mojej odpowiedzi. Podkreślę jeszcze raz na forum.fora.pl są (byli) ludzie związani bezpośrednio z GG Network. Wszyscy z nich w randze administratora forum. Nie powiesz mi, że Ci ludzie nie mieli wpływu na to co dzieje się z fora.pl Mieli tylko sobie sprawę olali. A czemu? Bo główne kierownictwo im kazało. Takie jest moje (i nie tylko) zdanie - zapraszam do lektury forum.fora.pl to się dowiesz o co chodzi.

          Teraz Polchat, kolejna kpina. Ktoś na szczeblu decyzyjnym w GG Network wydał decyzję o zamknięciu portalu a wierna służba musiała to polecenie wykonać. Bez sprzeciwu. A userów mieliście w poważaniu. Jeżeli jest inaczej to przedstaw konkretne powody zamknięcia serwisu.

          Komentarz


            #6
            @wkurzony nie cytuj poprzedniego posta, bo utrudnia to czytanie

            Ja się mogę podawać za prezesa GG Network, bo mam tu rangę Administratora, uwierzysz? Na tym forum masz weryfikację i jasno wiadomo kto jest kim. Obecnie to jest forum pomocy technicznej dla produktów GG Network. Oczywiście pomoc udzielana jest również mailowo. Jeśli na fora@fora.pl nikt nie odpowiada, to wal śmiało na tech@gadu-gadu.pl.

            Komentarz


              #7
              wkurzony, podaj mi proszę poprzez PW adres email, z którego pisałeś te dziesiątki wiadomości. Na forum.fora.pl nie udzielają się pracownicy GG Network.

              Komentarz


                #8
                Czyżby ??? Paulino, w takim razie zadam Ci inne pytanie - dlaczego niektórzy na forum.fora.pl twierdzą, że mają powiązania z GG Network? Poczytaj dokładnie tamto forum to sama zobaczysz o co chodzi....co do adresu - ja nic nie muszę Ci podawać; sprawdź dokładnie pocztę na fora@fora.pl to się przekonasz.... no chyba, że co jakiś czas czyścicie skrzynkę.....
                Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  #9
                  Nie posiadam informacji z jakiego powodu niektórzy na forum.fora.pl twierdzą, że mają powiązania z GG Network. Przytocz mi proszę takie wpisy.
                  Jasne, że nie musisz podawać mi tego adresu, ale byłby pomocny z tej racji, że nie mamy na kolejce fora.pl zgłoszeń bez odpowiedzi, stąd chciałabym sprawdzić Twoją sytuację.

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
                    Nie posiadam informacji z jakiego powodu niektórzy na forum.fora.pl twierdzą, że mają powiązania z GG Network. Przytocz mi proszę takie wpisy.
                    Jasne, że nie musisz podawać mi tego adresu, ale byłby pomocny z tej racji, że nie mamy na kolejce fora.pl zgłoszeń bez odpowiedzi, stąd chciałabym sprawdzić Twoją sytuację.
                    Paulino, ja niczego nie będę tutaj przytaczał. To nie należy do moich obowiązków. Natomiast do Twoich (Waszych) obowiązków należy reagowanie na zgłoszenia supportu z portali, których jesteście właścicielami. Co za tym idzie, skoro jesteście właścicielami serwisu fora.pl i nie utworzyliście (z jakichkolwiek względów - nie wnikam z jakich) oficjalnego forum pomocy dedykowanego portalowi fora.pl, to Waszym obowiązkiem w ramach supportu, który powinniście świadczyć, jest pomagać na forum nieoficjalnym. Naprawdę takie to trudne? Jeżeli nie chcecie pomagać, to - tak jak to już pisałem - 'uwolnijcie' MySQLa a portal zlikwidujcie.

                    Co do kolejki zgłoszeń - z czego to wynika, że nie macie żadnych? Czy nie czasami z faktu uaktywnienia filtra usuwającego requesty starsze niż X dni? Coś mi się wydaje, że odgadłem przyczynę.....

                    Komentarz


                      #11
                      Dziękuję za informację co należy do moich obowiązków Jeżeli chodzi o kolejkę - Twoje "przyczyny" są błędne, nic nie usuwamy. Jeżeli jednak zdecydujesz się podać mi ten adres email, będę wdzięczna, bo z adresu email, na który rejestrowałeś się na forum, napisałeś do nas tylko jedno zgłoszenie, na które odpowiedź otrzymałeś.

                      Komentarz


                        #12
                        Z tego adresu mail owszem wysłałem jedno zgłoszenie, ale odpowiedzi nie otrzymałem. Od chwili założenia tego adresu minęło już lat 7 i mam odebrane maile z całych 7 lat. Także Paulino - bajki piszesz. Co do przyczyn to wybacz, nie będę dyskutował. Napiszę tylko, że posiadam certyfikaty CCNA oraz CCNP i potrafię dopasować objawy do stanu faktycznego. Także mi tu bajek o 'błędnych przyczynach' nie wciskaj.

                        Jeżeli jednak jest tak jak napisałaś, to proszę, abyś to udowodniła (=dała odpowiedniego screena z CPM'a bądź UCSM'a)
                        Ostatnio edytowany przez wkurzony; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz


                          #13
                          @wkurzony z jednej strony chcesz merytorycznie wyjaśniać sprawy (dziesiątków maili bez odpowiedzi, informacji na forum) co oceniam jako właściwe podejście. My również jesteśmy zainteresowani aby zweryfikować Twoje zastrzeżenia.
                          Z drugiej strony, poproszony o szczegóły, nie chcesz ich podać. To tylko utrudnia sprawdzenie sytuacji ale może o to Ci chodzi.

                          Co do jedynego maila, który wskazała @Paulina też muszę przyznać, że rychło w czas zauważyłeś, że nie dostałeś od nas odpowiedzi. Nie sądzisz, że trochę to dziwne przy Twojej postawie, że od tak dawna nie zwróciłeś nam uwagi na brak odpowiedzi lub przynajmniej nie napisałeś do nas kolejnego maila (chyba, że to były te dziesiątki maili, o których wspominasz)? Z naszej strony odpowiedź została udzielona i nie ma sensu się z Tobą licytować w tym zakresie na dowody, bo sam nie wskazałeś żadnych ani na poparcie swoich tez ani celem udzielenia nam pomocy w ich wyjaśnieniu.

                          Oczywiście nie bierz tego do siebie tylko, skoro zależy Ci na wyjaśnieniu postawionych kwestii, pomóż nam to sprawdzić i podaj to o co prosiła @Paulina.

                          Komentarz


                            #14
                            nie zwróciłem uwagi? poważnie? ja na mailu mam co innego. Ale ok. prawda jest taka, że pare lat temu (nie amiętam dokładnie ile) wszedłem na forum.fora.pl, zobaczyłem tam sporą grupkę userów, którzy twierdzili że są przedstawicielami GG Network, od nich uzyskałem adres fora@fora.pl (rzekomo adres pod którym jest obecny support dla portalu fora.pl) napisałem tam i co dalej? Rzeczywiście jedną odpowiedź otrzymałem (po całych 2 m-cach; sprawdzone; nie wierzysz zapraszam do logów portów wychodzących firewalli (napewno takowe macie) tam - o ile nie wykasowaliście logów - wszystko powinno być.

                            Z całym szacunkiem - ja nie mam obowiązku wskazywania dowodów, skoro one są (były) u Was w Waszej infrastrukturze sieciowej. Wystarczy tylko odrobina czasu, aby zagłębić się w logi (= tam powinny być odpowiedzi na wszystkie (Pauliny oraz Twoje) pytania). Bo nie powiesz mi, że jako administrator nie masz do takowych dostępu.

                            To nie jest tak, że ja nie chcę Wam czegoś podać. Ja chcę tylko nie widzę sensu tego robić skoro Wy macie do wszystkiego dostęp (logi).

                            Co do brania do siebie to spokojnie - mnie jest bardzo ciężko obrazić. Aczkolwiek jeżeli komuś już się to uda to nie ma łatwego życia ze mną. Wtedy wykorzystuje wszelkie przewidziane przez prawo środki, aby dojść sprawiedliwości.

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez wkurzony Zobacz posta
                              To nie jest tak, że ja nie chcę Wam czegoś podać. Ja chcę tylko nie widzę sensu tego robić skoro Wy macie do wszystkiego dostęp (logi).
                              To nie jest tak, że ja chcę zamknąć ten wątek. Ja chcę, by był otwarty, tylko nie widzę sensu go trzymać otwartego skoro Ty wiesz z góry, że wina jest po stronie Działu Pomocy i niechętnie sam chcesz pomóc w wyjaśnieniu swojej sprawy. Wyobraź sobie, że z usług GG Network korzysta miesięcznie kilka milionów użytkowników. Wiesz ile logów oni dziennie generują? To nie jest "odrobina czasu" by znaleźć coś, co jest igłą w stogu siana.

                              Gdybyś się zdecydował jednak podać maila, proszę o priv - wątek otworzymy ponownie.
                              Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X