Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Emotikony na nowym gg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Emotikony na nowym gg

    Witam! ostanio kupiłem komputer z Windows 7 i pobrałem najnowszą wersję gg ze strony. Potrzebuje wgrać 2-3 nowe emotikony na gg , ale nie mogę znaleźć folderu EMOTS w tej nowej wersji. proszę o pomoc !

    #2
    ścieżka do katalogu emotikon w win7 to C:\Users\Nazwa_Profilu\AppData\Roaming\GG\Profiles \Twój_nr_GG\emoticons

    Komentarz


      #3
      No okej znalazłem , ale mam tam tylko dwa pliki default i default w postaci obrazków emotikonów, a ja mam do podmienienia emots jak przy starszych wersjach gg

      Komentarz


        #4
        no i prawidłowo - tak powinno być teraz przekopiuj całą zawartość folderu EMOTS do folderu EMOTICONS i odpal GG. Powinno śmigać. Jeżeli coś będzie nie tak to pisz

        Komentarz


          #5
          w GG 11 niemożliwa jest edycja emotikon z tego co kojarzę.

          Komentarz


            #6
            tu nie o edycje chodzi tylko o dogranie nowego zestawu/zastąpienie starego zestawu.....

            BTW edytować można. Wystarczy pliki emotek otworzyć jakimś edytorem grafiki (najlepszy Paint), wyedytować, zapisać w tej samej lokalizacji, następnie ponownie odpalić GG.....

            Komentarz


              #7
              Witam,
              A w jaki sposób dodać kilka dodatkowych emotikon do najnowszej wersji GG 12?

              Komentarz


                #8
                No ej... nie mówcie mi że to nowe super hiper wypasione GG nie ma w ogóle opcji dodawania własnych emotikon? :/

                Komentarz

                Pracuję...
                X