Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z odblokowaniem kontaktu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z odblokowaniem kontaktu

    Mam maly problem dzisiaj zablokowalem pewna osobe na gg ( nie zignorowalem zablokowalem) i nei wiem teraz jak aj odblokowac prubowalem zignorowac i odignorowac nic to nie dalo usunac kontaktu i dodac go ponownie tez nic nie daje wiec tutaj moje pytanie czy da sie jakos ta osobe odblokowac??

    #2
    w menu tak samo jak zablokowałeś; różnica jest taka, że w miejscu opcji 'zabokuj' powinno być 'odblokuj'.

    Komentarz


      #3
      a dokladniej gdzie w menu?

      Komentarz


        #4
        PPM na kontakcie i wybierasz 'odblokuj'

        Komentarz


          #5
          No to mnie bardzo zaintrygowałeś swoim problemem. W jaki sposób zablokowałeś tą osobę? Szukałem właśnie u siebie w porgramie gg11 i nie jestem w stanie zablokować kontaktu, ignorowac oczywiście mogę.

          Komentarz


            #6
            Generalnie od GG 8 trochę zostało podmienione nazewnictwo. Na gorsze moim zdaniem. Zablokowanie dla mnie jest wtedy, gdy user nie może wysłać do nas wiadomości (od GG 8 nazywane jest to błędnie Ignorowaniem), a ignorowanie jest po prostu nie wyświetlaniem wiadomości od danego usera, ale ten może ją nadać (co jest osiągalne w kliencie poprzez opcję "nie pokazuj wiadomości od nieznajomych").

            Komentarz

            Pracuję...
            X