Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana sposobu otwierania archiwum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zmiana sposobu otwierania archiwum

    Proponuję aby archiwum było otwierane w aplikacji, a nie jak teraz w przeglądarce internetowej jako strona www.gg.pl
    Ostatnio edytowany przez ktocus12; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Dodam dziś tylko taki argument, że jeśli korzystamy z gg kafelek na komputerze, to niekoniecznie musimy mieć ustawioną przeglądarkę w trybie modern UI. A wyskakiwanie nowego okna i przełączanie pomiędzy aplikacjami jest nie do kończ poręczne.

    Komentarz


      #3
      Myślisz, że archiwum w aplikacji będzie lepszym rozwiązaniem?

      Komentarz


        #4
        To w sumie zależy... Mnie jako uzytkownikowi komputera, archiwum w aplikacji byłoby wygodniejszą opcją (Jeden z dwóch powodów podałem powyżej). Natomiast nie wiem jak inni użytkownicy komputerów to widzą (Brak aktywności w temacie). Natomiast jak to widzą użytkownicy tabletów z Win8 to nie mam pojęcia, nawet zielonego.

        Komentarz


          #5
          Wpadłem dziś na trzeci powód połączenia archiwum z aplikacją. W gg11 jest możliwość wczytania archiwum do okna rozmowy. Taka opcja przydałaby się też i w wersji kafelkowej, więc musiałby być bezpośredni dostęp do archiwum w aplikacji (tak podejrzewam). Wczytywanie wiadomości jest jeszcze o tyle pomocne wtedy gdy wyłącza się komputer a nie zauważy się że przyszła wcześniej nowa wiadomość (Win 8 PC ma koszmarnie beznadziejne powiadomienia z aplikacji kafelkowych) to po uruchomieniu powiadomienie jest na kafelku, ale po otworzeniu aplikacji wiadomości nie ma - trzeba wejść w archiwum, które na dodatek jest zewnętrzne przez przeglądarkę.

          Komentarz


            #6
            Wersja 1.4 ma opcję wyświetlenia ostatnich wiadomości wymienionych z danym rozmówcą. Pod oknem rozmowy z danym kontaktem należy wyświetlić opcje, wśród których będzie opcja "Ostatnie rozmowy". W ten sposób wywołasz ostatnie przesłane treści choć nie będzie to całe archiwum.

            Komentarz


              #7
              O, proszę! Nie zauważyłem. Dzięki

              Komentarz

              Pracuję...
              X