Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pytań wiele

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    pytań wiele

    1) czemu serwis własnościowy został olany?
    2) czemu dobry produkt (GG) doczekał się wersji z tyloma reklamami, że a) zamulają system, b) czynią GG niemalże niezdatnym do użytku?
    3) LogViewer czyli sId_lv.app można pobrać pod download.cisco.com (strona dostępna po zalogowaniu).
    4) czemu to forum dehas***e spw.ap (Admin wie o co chodzi)
    5) czemu (i jakim prawem - proszę o konkretny paragraf) na GGDysku są automatycznie tworzone subkatalogi? Jak (poza oczywiście spinowaniem ftp) je usunąć?
    6) mapowanie nie działa.
    7) API - jak skrosować IP z IN ?
    8) czemu zmienna IN.No w AssDSrX.json jest kompilowana jako StType a mimo to OSC mówi że błąd składni skryptu? Tak miało być czy to bug?
    9) plik wynikowy kompilacji IN.StComp zawiera wirusa (API)?
    10) czemu GG jako tranzer serwisu GitHub nie udostępnia GitHubowi danych z procesów komunikacji usera API z plikami znajdującymi się na serwerach github?

    #2
    1. O jaki serwis pytasz?
    2. Reklam jest obecnie mniej niż w GG7 (są jedynie 3 banery, w GG7 było ich 5 lub 6), ale zgadzam się, że obecna wersja zamula. To nie reklamy sprawiają, że GG jest niezdatne do użytku a ilość funkcji jakie posiada (lub nie posiada) obecna wersja. Przynajmniej w mojej prywatnej opinii usunięcie reklam nie spowoduje zwiększenia funkcjonalności programu, chociaż pewnie odmuliłoby to system.
    3. Dzięki, tylko co z tego?
    5. Czemu i jakim prawem pytasz? Tak działa ta usługa i widocznie tak ma być. Podobnie do punktów 4,8.
    6. Mapowanie czego? Mapować można wiele zasobów, a tu mam zlepek pytań bez większego kontekstu (co oczywiście spowoduje, że temat wyląduje w koszu w ciągu najblizszego tygodnia).
    9. Nie sądzę.

    Na przyszłość prosiłbym o nie tworzenie zbiorowych wątków - robi się szybko bałagan w dyskusji

    Komentarz


      #3
      1) gg.pl; fora.pl; era24.fora.pl;
      2) gg zamula przez reklamy; gdy nie było reklam to pięknie śmigało; po prostu ktoś nieumiejętnie wstawil kod reklam i tyle.
      6) mapowanie ggdysku do napędu w 'moim komputerze' - adres dysku jako ścieżka dostępowa nie działa (a teoretycznie powinna)
      9) a ja sądze. Ba - ja to wiem

      BTW - Groźbami że coś wyląduje w koszu (czy gdziekolwiek indziej) to ja się nie przejmuje. Naprawdę. Przypominam, że groźby są karalne.

      Komentarz


        #4
        1. GG.pl jest nadal rozwijane. W miesiącu jak do tej pory była przynajmniej jedna aktualizacja. Era24.fora.pl to prywatne forum.
        2. Ja bym bardziej skłaniał się do opinii, że reklamy we flashu jako takie obciążają. Reklamy dostarczają reklamodawcy zgodnie ze specyfikacją
        6. Polecam zgłosić to jako propozycja w dziale GG Dysk. Nie wiem czy jakakolwiek usługa tego typu oferuje taką opcję (czy to Dropbox, czy Skydrive)
        9. Podaj dokładną lokalizację pliku i sprawdzimy.

        Czekam na karę za owe "groźby".

        Komentarz


          #5
          Zacytuje jeden punkt z linku przesłanego przez Ciebie:

          • Zabronione jest dokonywanie wszelkiego rodzaju transformacji nadmiernie
          zużywających zasoby procesora, szczególnie wykonywanych cyklicznie. Kreacje
          nadmiernie obciążające procesor mogą nie zostać dopuszczone do emisji .

          No a jednak nie jest to zabronione bo właśnie takie reklamy w GG są. Celowe działanie?

          Komentarz

          Pracuję...
          X