Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zużycie pamięci przez pl.gadugadu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zużycie pamięci przez pl.gadugadu


    Wytlumaczy to ktos?

    Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

    #2
    W tym folderze są przechowywane wszelkie odebrane zdjęcia a także pliki z GG Dysku które pobrałeś, nie wiem czy przypadkiem również awatary. Są tam też pliki gier.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
      W tym folderze są przechowywane wszelkie odebrane zdjęcia a także pliki z GG Dysku które pobrałeś, nie wiem czy przypadkiem również awatary. Są tam też pliki gier.
      Ehh. Jak zdjecia to max 2x odebralem. Nie korzystam z GG dysku. W gry (sa do dupy) nie gram.

      Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

      Komentarz


        #4
        To, że nie grasz w gry nie znaczy że ich tam nie ma

        Komentarz


          #5
          Jezu... Jak bym mogl zmieniac coś w aplikacji usunałbym Poczte, Radio, Gry, i te inne dodatki ktore niedzialaja typu. Rysownik. W miejsce poczty, wstawiłbym Pogode. I tyle.


          //EDIT hahahaha. Na cholere to jak niedziala?


          (Ta kreska na dole to reklama?)
          Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
          Ostatnio edytowany przez krzos; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #6
            Krzos, co to ma wspólnego z zużyciem pamięci? Trzymaj się tematyki wątku.

            Komentarz


              #7
              Będę zakładac inne watki i tez bedzie źle...

              Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

              Komentarz


                #8
                Nie będzie źle. Uwierz. ten zamykam do czasu aż któryś z pracowników Ci odpowie.

                Komentarz


                  #9
                  Tak jak napisał Qrix, tam trzymamy wszystkie dodatkowe dane aplikacji, typu grafiki do gier (nie więcej niż 15 mb), avatary i inne. Jak wejdziesz głębiej w ten folder to będziesz miał podpisane odpowiednio foldery i możesz sobie zobaczyć, w którym z nich i co tak dużo miejsca żre. Napisz jeszcze od jak dawna masz zainstalowaną aplikację oraz jak zrobisz dochodzenie to który folder tyle zabiera danych. Bo może to jakiś film z edysku, a może na przykład jakiś błąd i reklamy co chwila się od nowa pobierają czy coś. Wtedy będziemy musieli dalej szukać, ale najpierw musisz nam w tym pomóc i powiedzieć dokładnie w jakich folderach masz takie wielkie pliki.

                  Komentarz


                    #10
                    A czy zawartość tego katalogu można spokojnie usunąć??

                    Komentarz


                      #11
                      U mnie w tym katalogu ( /sdcard/Android/data/pl.gadugadu ) mam dwa foldery - cache i files. W cache są foldery 1, 2 ( dwa różne konta GG ), commons, json i .nomedia. W commons jest tylko folder od " reklam " ( tych jednopikselowych )a w json mam tylko plik 96 B. Z kolei w folderach kont ( 1, 2 ) są foldery avatars i edisc - oba puste. O ile sobie przypominam gdzieś na początku zainstalowania GG na Andka był folder Games ale od razu go usunąłem i od tej pory pomimo kilku aktualizacji nie powrócił a sama aplikacja działa normalnie.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X