Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Linki w opisach i wiadomościach w pełnej wersji

Cytat Zamieszczone przez sebekzosw Zobacz posta
    to żeby link był klikalny w oknie rozmowy, a nie jako tekst
    Popieram. Nie chcę obrazków i filmów w oknie gg (kolejny pożeracz pamięci), ale chcę mieć możliwość klikania w linki.

@Qrix Nie zgodził bym się z tą analogią, bo czym innym było by skracanie opisów, a nie jak w tym wypadku samego elementu jakim jest link w tymże opisie.

@psycode Aktualnym priorytetem jest usuwanie błędów w komunikatorze oraz jego usprawnianie. Na udogodnienia przyjdzie jeszcze pora. Każdy chciałby mieć inny, przystosowany do własnych oczekiwań komunikator, aczkolwiek nie jesteśmy w stanie dogodzić wszystkim. Kwestią problematyczną dla dużej grupy użytkowników stało by się obsługiwanie komunikatora, gdyby każda funkcja mogła by być zmieniana. I tak przy aktualnej ilości opcji wielu użytkowników ma z tym problemy.
    To nie jest kwestia naszej złej woli, lecz konieczności przystosowania komunikatora dla zwykłych, jak i was "świadomych" użytkowników.

@sebekzosw, midicat faktycznie w wypadku, gdy wyłączymy opcję "pokazuj rozwinięcia dla linków i plików", nie są one traktowane jako hiperłącza. Może opcja ta nie jest odpowiednio nazwana, aczkolwiek chodziło o świadomą decyzję co do chęci wyświetlania tego linku i możliwości przekierowania na stronę, czy też nie. Chyba obrazek wyświetlany przy włączeniu tej opcji nie stanowi jakiegoś problemu?

"Chyba obrazek wyświetlany przy włączeniu tej opcji nie stanowi jakiegoś problemu?" tzn obrazek nie jest problemem, jednak chciałbym widzieć cały link w jaki klikam, a nie domenę samą i tytuł strony / screen. Czasami w adresie strony są kluczowe słowa / dane, które decydują czy na jakiś link wejdę czy nie. Takie zabezpieczenie

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Chmurka pojawia się natychmiast ale dla jednego opisu. Śledzenie zmian w takich wypadkach jest utrudnione i znów daje pole do popisu konkurencji. Tomku, ja lubię estetykę ale funkcjonalność jest dla mnie ważniejsza. Analogia z opisem jest trafna bo często rozwinięcie linku decyduje czy chcę kliknąć czy nie, dla YT to się nie tyczy, ale dla wiadomości z Onetu, czy z blogów już tak, a jak wiemy Onet i inne portale mają szeroki zakres tematyczny wiec trudno określić czy link w tej domenie dotyczy Euro 2012 czy wydania nowej gry. Są to dwie różne tematyki w tej samej domenie i nie kliknę jeśli mi się nie spodoba temat, szczególnie jak nie będę go widział

Wolę linki typu:
    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-domniemany-czlonek-al-kaidy-wzial-zakladni,1,5166197,wiadomosc.html
    http://zdrowie.onet.pl/fotogalerie/niezawodne-techniki-odchudzania,5164873,0,foto-male.html
    http://film.onet.pl/fotoreportaze/johnny-depp-i-vanessa-paradis-rozstali-sie-po-14-l,5165978,0,fotoreportaz-maly.html
    http://gotowanie.onet.pl/przepisy/ekosernik-kingi-rusin,116252.html
    zamiast
    onet.pl
    onet.pl
    onet.pl
    onet.pl
    Zauważ, że każdy jest z onetu ale ich tematyka jest kompletnie inna, poza tym po rozwinięciu linku już widać co mnie zainteresuje a co nie

Proponuję zamiast dodawać nową opcję (czego nie rozumiem czemu się boicie) podpiąć to pod już istniejącą opcję pokazywania rozwinięć dla linków. W końcu to ta sama klasa problemu.
    Ostatnio edytowane przez Qrix ; 20.06.2012 o 12:34

Rozmowny
    Popieram przywrócenie wyświetlania pełnego linku na opisie, skrót może być, ale dla tych którzy tego chcą, ci co nie chcą, niech będzie wprowadzona możliwość włączenia wyświetlania pełnego linku.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów