Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co z PoGGawdęką?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Co z PoGGawdęką?

    Witam kiedy bedzie udostepniony skrypt??

    Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

    #2
    Qrix kiedyś mówił, że jak znajdą nazwę projektu ;3
    Już niedługo...

    Komentarz


      #3
      Poza tym zamiast czekać na gotowca sam coś napisz^^

      Komentarz


        #4
        Dokładnie jak MK mówi
        Skrypt PoGGawędki można napisać w 15-20 minut
        Już niedługo...

        Komentarz


          #5
          Każdy czat można napisać na szybko w 15 minut, żeby to zrobić porządnie wystarczą 3-4 godziny (baza, logi, komendy, raporty, moderatorzy...) przy założeniu, że masz już w głowie ułożony jakiś model owego czatu. Spróbujcie własnych sił PoGGawędka nie jest rozbudowanym czatem A co do kodu... nie chcę już nic obiecywać planuję zrobić ankietę na qrix.eu dotyczącą projektów, które powinienem wziąć na warsztat jako pierwsze w lutym, kiedy będę miał sporo czasu na ich rozwój.

          Komentarz


            #6
            Według mnie na porządny czat 3-4h to trochę mało. Co prawda to prawda bd te elementy, które wymieniłeś ale czy dopracowane ?
            Benioo skoro twierdzisz, że napiszesz skrypt poGGawędki w 15 min to wysil się, poświęć te swoje 15 min, napisz skrypt i wrzuć dla potomnych ;P

            Komentarz


              #7
              Okay, ruloo, biorę się do pisania
              Swoją drogą, jakoś za miesiąc zostanie udostępniony skrypt mojego czatu(gg:44042692), licencję można będzie zdobyć na stronie, za free, będzie ona tylko na jeden numer, ot takie zabezpieczenie wymyśliłem, żeby się nie rozprzestrzeniał skrypt pod postacią czyjegoś
              Już niedługo...

              Komentarz


                #8
                DeWo miał łep jak sklep i jego skrypt rozkodowali. W dzisiejszych czasach już nawet IonCube nie pomoże bo rozkodują. Tak, że nie radzę jeśli nie chcesz żeby dzieciaki na nim nie stawiały 100 czatów przez kolejny rok. Lepiej załóż automat żeby ludzie sb sami mogli czaty stawiać na stronie

                Komentarz


                  #9
                  Hmm, w sumie dobra myśl, klient rejestruje numer w BotAPI, podaje dane na mojej stronie, i ma czat na numerze.
                  Szczwany pomysł
                  Już niedługo...

                  Komentarz


                    #10
                    wydaje mi się lepszym pomysłem. mniej neo dzieci na kradzionych skryptach.

                    Komentarz


                      #11
                      No i mniejsza konkurencja
                      Już niedługo...

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X