Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Katalog Publiczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Katalog Publiczny

    Witam.

    Zwracam się do Was z następującym problemem:

    Gadu Gadu używam od wielu lat, także numer posiadam niemal od początku taki. Problem pojawił się niedawno po tym jak zmieniłem nick. Mianowicie nie ma da się mnie odnaleźć w katalogu publicznym po Nicku. Zdaje sobie sprawę, że akurat osób z takim samym nickiem może być na gadzie od groma i jeszcze trochę, ale specjalnie zmieniałem nick na taki by mieć pewność, że nikt takiego nie ma. Bez zmian. Nadal nikt ze znajomych nie może mnie znaleźć, mnie także się nie udało. Wróciłem do starego nicka i nadal bez zmian. Gdy w wyszukiwanie wpisuje numer, znajduje od razu i bez najmniejszego problemu. Widać i nick i wiek i miejsce występowania. Profil mam dostępny dla wszystkich.
    Czy ktoś z posiadaczy Gada miał lub ma taki problem? Czy ktoś wie, co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? I jak ewentualnie można rozwiązać ten problem? Szukałem na necie, niestety niczego pomocnego, nie udało mi się znaleźć.

    Pozdrawiam

    #2
    Możesz wskazać, w wiadomości prywatnej do mnie, swój numer GG abyśmy mogli sprawdzić sprawę? Podjęliśmy prace mające na celu poprawę opcji wyszukiwania w Katalogu Publicznym możliwe, że jest to jakiś efekt tej sytuacji.

    Komentarz


      #3
      Bardzo dziękuję numer w WP wysłany

      Komentarz


        #4
        Tak przy okazji to brakuje opcji w katalogu wyszukiwania osób online:p

        Komentarz


          #5
          W nowej wersji GG pod koniec lutego katalog publiczny będzie miał takie opcje (np. wyszukiwanie osób "dostępnych").
          sigpic 5GB
          http://www.gg.pl/info/pobierz/

          Komentarz


            #6
            @Dark Angel wysłałem do Ciebie WP z odpowiedzią.

            Warto jednak wskazać podstawowe okoliczności również tutaj.
            Brak wyszukiwania numerów GG po niektórych danych może pojawiać się po zmianie tych danych w Katalogu Publicznym. Zmiana jest dokonywana automatycznie w samym katalogu i jak wyszukujemy sam numer GG to widzimy go z nowymi danymi. W zakresie wyszukiwarki zmienione dane zaktualizują się następnego dnia, stąd dopiero wówczas będziemy w stanie wyszukać siebie po tych danych.

            Tak jak wspominałem prowadzimy prace dotyczące katalogu, więc mogą w tym zakresie wystąpić sytuacje nadzwyczajne. Prosimy o ich zgłaszanie na forum wówczas będziemy mogli je weryfikować i ewentualnie poprawić.

            @MKevas pisaliście już o tym, dlatego działamy aby to poprawić. Sprawdź teraz podając dosyć ogólne kryteria wyszukiwania typu Marta+Poznań wówczas w pierwszej kolejności powinny się wyświetlić właśnie osoby dostępne.

            Komentarz


              #7
              Witam

              Chciałbym bardzo podziękować za zainteresowanie się moją sprawą Chciałbym także poinformować, że przed chwilą sprawdziłem, czy w dalszym ciągu jestem niewidzialny i ku mojemu zaskoczeniu i zadowoleniu okazało się, że wszystko wróciło do normy! Po niemal dwóch tygodniach nieistnienia
              Po wpisaniu swojego nicka w wyszukiwarce zarówno w gadzie na przeglądarce, jak i na kompie, wszystko elegancko się wyświetla.
              Jak się okazało nie tylko ja miałem z tym problem. Dzisiaj się dowiedziałem, że kilka innych osób, także było "niewidzialnych" przez kilka czy kilkanaście dni i to nawet bez zmian w profilu. Pewnie ma to związek ze wspomnianymi zmianami

              GGAdminie, dzięki za szukanie mojej osoby, jak i wyjaśnienie odnośnie zapisywania danych w katalogu publicznym

              Pozdrawiam i dzięki raz jeszcze

              Komentarz


                #8
                Informacyjnie chciałbym wskazać, że opcja wyszukiwania kontaktów dostępnych jest już w GG. Obecnie Katalog Publiczny powininien być dla Was bardziej użyteczny. Uwaga jednak na wprowadzanie zbyt ogólnych kryteriów wyszukiwania np. miasta i wieku. W takich sytuacjach wraz z wyświetleniem pewnej puli wyników prosimy o sprecyzowanie tych kryteriów, aby wyszukiwanie mogło być bardziej konkretne.

                Komentarz

                Pracuję...
                X